2737
2739
عنوان

فوبیای مرگ حین زایمان

2013 بازدید | 35 پست

سلام بچه ها .   من شکم دومم باردار هستم .   شکم اولم سزارین بودم .   این یکی هم ان شاالله سزارین هستم .  فقط یک مشکل دارم اونم اینکه از اول بارداریم تا الان که شش ماهم هست ترس از مرگ در حین زایمان دارم.   نمیدونم چرا؟  هر وقت هم که به خودم ارامش میدم بازم میاد سراغم.   نمیدونم چطوری ارامش پیدا کنم .   دعا . قران . نماز . همرو رعایت میکنم.   یک مشکل دیگه ای هم که هست خواهرم یک ساله طلاق گرفته . همش فکر میکنم اگر من بمیرم نکنه شوهرم بره خواهرمو بگیره . اصلا یک اوضاعی شده تو فکرو خیالم

Lilypie First Birthday tickers

عزیزم چقدر فکر و خیال میکنی.منم این ترس و داشتم با دکترم صحبت کردم اگه انشاالله همه چیز خوب پیش رفت سزارینم کنه که ترس زایمان نداشته باشم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

عزیزم اصلا نترس عهد پارینه سنگی نیست که خدا هم خودش حواسش به مامانا و کوچولوهاشون هست ان شاالله خواهرتونم مجددا ازدواج میکنن و به آرامش میرسن خودتو با کارای مثبت مشغول کن فیلم کتاب زبان خیاطی و چیزایی مثه این وسواسای بارداریه ممان منم سر داداشم همش میترسید معلول باشه بچه توکل به خدا باشه گلم

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

مگه زمان قدیمه که سر زا میمردن

دیگه خدایی نکرده بعد مرگ شوهرت ازاده ک هر کیو خواست بگیره

چ فکرایی میکنیا بخاطر هرومون هاس

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

اگه مدام بهش فکر کنی که شک نکن همین میشه😁😂😃

ولی جدای از شوخی منم همین حسو داشتم قبل زایمان تو ریکاوری که به هوش اومدم با اون همه دردی که داشتم با خودم میگفتم خدایاااا شکرت که نمردم😯😄😄😄

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
بيخيال عزيزم خيالت راحت روزانه هزاران نفر زايمان ميكنن و هيچ اتفاقي هم نميفته قرن هجر نيس كه موقع زا ...

اون عصر هجره😁😁😁😁

خدایا جوری هوامو داشته باش که خودمم باورم نشه 🙏
2706