2733
2734
عنوان

فوبیای مرگ حین زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 2014 بازدید | 35 پست

استارتر جون من ۳ سال از زایمان دومم میگذره و درست مث شما فکر میکردم که از اتاق عمل زنده بیرون نمیام. 

خونه ام رو با اون وضعم کامل تمیز کرده بودم. تا کسی بعد از من ازم ایراد نگیره.😁😁😁

نگران نباش من فقط لا حول ولا قوت الا بالله، نجاتم داد.

شما هم ذکر زیاد بگو.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸

آخه مامانم اینا شوهرمو خیلی دوست دارن . 

مخصوصا که شوهر خواهرم بد از آب در اومد و طلاق گرفت. 

همش حس میکنم میخوان ازم بگیرنش . میدونم افکارم داغونه اما نمیدونم چرا خل شدم

دوست دارم زودتر زایمان کنم که مطمین بشم ان شاالله زنده میمونم تا ذوق بچمو داشته باشم 

Lilypie First Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای عزیزم فدات شم خوبیییی؟😍😍 اره عزیزم بزرگ شده 😄

عالیم قربونت برم😍😍😍 

خداروشکر خدا حفظش کنه 

ببر اتیش روشن کن روش بندری بپره برقصه 🤣🤣😂😂😂 اولین چهارشنبه سوریش مبارک😍😍😍😘😘😘😘

دنیا وفا ندارد ، ای نور هر دو دیده👌
2731
عالیم قربونت برم😍😍😍  خداروشکر خدا حفظش کنه  ببر اتیش روشن کن روش بندری بپره برقصه 🤣� ...

عزیز دلم خیلی ممنون همچنین عشقم😍😍ببخش عزیزم خونه مامانم هستیم مهمون داشت سرمون شلوغ بود برا همین دیر جواب دادم شرمنده❤