2737
2734
عنوان

مادران فرشته های زمینی

1162 بازدید | 3 پست

روز مادر بر مادرانی که نوعی متعالی از مهر مادری را تجربه می کنند مبارک باد.

مادرانی که برخی در اولین روز تجربه حس مادری شکستند خرد شدند ریختند اما پس از مدتی به خاطر همو که بابتش مادر نامیده شدند سرپا ایستادند و استوار و محکم در راه سخت و پرنشیب و فراز فرزند خاص داشتن گام نهادند.

مادرانی که به جای پرسه زدن در بازارها و چانه زدن برسر قیمت اجناس وقتشان را در مراکز توانبخشی سپری کردند و برسر قیمت کلاسها چانه زدند.

مادرانی که بجای طلا خریدن، طلاهایشان را فروختند و خرج هزینه های گزاف فرزند خاصشان کردند.

مادرانی که وقتشان را بجای مانیکور و پدیکور و تتو و ناخن کاشتن صرف افزایش توجه و تمرکزو بالا بردن هماهنگی چشم و دست کودک خاصشان کردند.

مادرانی که از شرکت در میهمانیها و نشستهای دوستانه شان سرباز زدند تا بتوانند با کودک خاصشان سروکله بزنند.

مادرانی که بجای فکر کردن به آینده و ذوق رسیدن به آن، دل نگران از آینده و در تشویش از رسیدن به آن هستند.

مادرانی که .....

مادرانی که .....

مادرانی که .....

روز مادر بر تمامی ماردان و ویژه ی ویژه بر مادران دارای فرزند خاص مبارک باد

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=762802&PageNumber=131

تبریک به خود شما عزیز دلم خدا سایتونو بالای سر بچه هاتون نگه داره ❤

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728