2737
2734
عنوان

تماس بگیرم؟؟

301 بازدید | 20 پست

من دیشب خواب خیلی عجیبی در مورد یکی از امواتم دیدم....دیدم که تو محلی که از املاک خودش بود دفنه ...که البته گورستان بود اونجا..و هر کاری میکردیم میت زیر خاک نمیرفت و همش سرش بیرون بود و قیافه ناراحتی داشت..خیلی با جزییات نمیگم دیگه ولی اگر دفتر مراجع تقلید زنگ بزنم میتونن تعبیر شرعیشو بگیرم؟؟چون احساس میکنم اون خواب توش خیری واسه اون مردست اگر انجام بدم

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

تا حالا نشنیدم دفتر مراجع تعبیره خواب بگن. البته من نشنیدم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738

من خواب ديدم پدر بزرگم سر مادر بزرگمو بريده ك بره زن بگيره بعدش مادر بزرگمو تو ى غار دفن كردن من رفتم سر خاك مادر بزرگم سرشو ب بدنش وصل كردم بوسش كردم زنده شد و .... در كل ب خوابات فكر نكن فقط برا امواتت خيرات كن 

من خواب ديدم پدر بزرگم سر مادر بزرگمو بريده ك بره زن بگيره بعدش مادر بزرگمو تو ى غار دفن كردن من رفت ...

دوست دارم فکر نکنم.....اما مطمئنم مشکلی هست...اخه اون میت پدربزرگمه...میخوام اگر چیزی هست کمکش کنم

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥
من خواب ديدم پدر بزرگم سر مادر بزرگمو بريده ك بره زن بگيره بعدش مادر بزرگمو تو ى غار دفن كردن من رفت ...

👎👎👎

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
دوست دارم فکر نکنم.....اما مطمئنم مشکلی هست...اخه اون میت پدربزرگمه...میخوام اگر چیزی هست کمکش کنم

حتماپیگیری کن وتعبیرشودربیار،شایداون بااین خواب ازتوکمک خواسته

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706