2737
2739
عنوان

معیار صد درصد دخترا برای ازدواج اینه کسی میگه نه دروغ میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1755 بازدید | 136 پست
برای هرکس یه چیزی معیاره من خواسته های زیادی دارم یکی خواسته هاش معمولیع

منم خواسته های زیادی دارم ولی خواسته هام خیلی ارزشمندن و هم معمولی نیستن صد و یک دلیل منطق براش دارم

اینکه دید تو دید مادیه اینجورچیزارو معمولی میدونی دلیل نمیشه طرز فکرت درست یا غلط باشه 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله مستقل بودن برای زن مهمه و پول داشتن

حقیقتش خودم چندسال هست دارم دست و پا می زنم برای خودم زندگی مستقل بسازم بدون احتیاج داشتن به کسی فقط امیدوارم بتونم موفق بشم 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
منم خواسته های زیادی دارم ولی خواسته هام خیلی ارزشمندن و هم معمولی نیستن صد و یک دلیل منطق براش دارم ...

بله دید من مادیه

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
2731
حقیقتش خودم چندسال هست دارم دست و پا می زنم برای خودم زندگی مستقل بسازم بدون احتیاج داشتن به کسی فقط ...

امیدوارم موفق بشی گلم منم میخوام مستقل و پولدار باشم ولی نه اینکه دیگه مرد اینده هیچ خرجی نکنه اصلا 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
شاید این موردی که خدمت تون میگم روانشناسی زرد باشه و شاید هم فقط جزو فرهنگ جامعه ما باشه  و ...

حالا من تو یکی از دوره ها که شرکت کردم 

استادم می‌گفت ، اتفاقا وقتی شما مستقل و شاغل باشید 

اون مرد بیشتر تلاش می‌کنه و کنجکاو میشه که چی شما رو خوشحال می‌کنه ؟ چکار کنه به شما حس امنیت میده و...

البته بستگی به آدمش هم داره ، هر کس یه جوره ولی در کل آقایون حس کنجکاوی و تلاش رو دوست دارن 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
2740
امیدوارم موفق بشی گلم منم میخوام مستقل و پولدار باشم ولی نه اینکه دیگه مرد اینده هیچ خرجی نکنه اصلا& ...

موفق باشید عزیزم 🌹 

درضمن خودم چلاق نیستم کار میکنم و برای خواسته های مادیم درکنار همسرم میرسم 

اتفاقا من خودم هم دانشجو ام هم کار میکنم ولی مرد آینده من حتما باید برای من خرج کنه ...

انتقاد پذیر باشید واقعیت رو گفتم

شما که شرایط من رو نمیدونی ، از رو هوا میگی کافی نیست! 

اگه من کامل توضیح میدادم ، بعد می‌گفتین کامل نیست ، برام قابل تحمل تر بود 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
شاید این موردی که خدمت تون میگم روانشناسی زرد باشه و شاید هم فقط جزو فرهنگ جامعه ما باشه  و ...

اره منم شنیدم ولی نه از منبع خاصی از برادر که داشت برام توضیح میداد 

میگف ما لذت میبریم همسرمون ازمون چیزی میخواد براش بخریم یا بهش پول بدیم وقتی ببینیم اصلا هیچی نخواد کم کم سرد میشم 

البته مخالف کارکردنزن نیست خود زنداداشم شاغله ولی باید تعادل داشت و بلد باشی 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
حالا من تو یکی از دوره ها که شرکت کردم  استادم می‌گفت ، اتفاقا وقتی شما مستقل و شاغل باشید&nbs ...

درسته به خاطر همبن توی گفتنش شک داشتم 

پس به احتمال زیاد گفته زرد باید باشه 

یا شاید هم نشه به همه تعمیم داد 

و از نظر شما سپاسگزارم 🌹

شما که شرایط من رو نمیدونی ، از رو هوا میگی کافی نیست!  اگه من کامل توضیح میدادم ، بعد می‌گفتی ...

من براساس صحبت هایی ک کردید گفتم همین ‌‌‌‌...

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
اره منم شنیدم ولی نه از منبع خاصی از برادر که داشت برام توضیح میداد  میگف ما لذت میبریم همسرمو ...

حرف جالبی بود 

2706