2733
2739
من یک مادر هستم که تا امروز با توجه به دستور پزشک به آدرین غذا دادم صبحانه زرده تخم مرغ و سرلاک گندم ظهر غذا متشکل از ماده خوراکی و بعداظهر ماست میوهایی و انواع میوه و برای شام هم سرلاک خرما الان که چهارده ماهه شدم می خوام غذای معمولی بدم ولی نمی دونم چی بخوره دکتر هم گفته همه چیز می تونه بخوره شما بگید به بچه های گلتون چی دادید چون ترجیح می دم سالم باشه غذایی که می خوره متشکرم از همه تون نه کسی را دارم راهنماییم کنه و نه بچه دار در فامیل
تلاش کن تو زندگی مثل درختی باشی که اگه کسی بهت لگد زد"شکوفه "بارونش کنی...!
عزیزم هر چی که خودتون میخورید
پلو با مرغ یا گوشت ماهیچه
پلو با انواع خورشت
هفته ای 2 بار هم سوپ یا اش بده
اگه ماهی هم میخوره بهش بده
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
عزیزم اگه میتونی حتما هفته ای حداقل دوبار بهش عصاره گوشت بده.کباب خونگی هم براش خوبه.سوپ هم اگه خیلی سنگین درست نکنی براش عالیه.کلا اگه هرنوع گوشتی رو کبابی بهش بدی تو این سن با پلو سفید خوبه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از راهنمایی دوستان استفاده کردن آدرین چون خیلی تنوع در غذاش نداشته الان هر چی جدید می دم نمی خوره ولی من تا به امروز هیچ مشکلی برای غذا خوردن نداشتم سوپش را به طور کامل می خورده ولی دیگه سوپ بسه
تلاش کن تو زندگی مثل درختی باشی که اگه کسی بهت لگد زد"شکوفه "بارونش کنی...!
2738
عزیزم اول اینکه برای دادن غذای بچه باید صبور باشی دوم اروم اروم غذاهای متنوع بهش بده سعی کن وقتی نمیخوره به زور بهش ندی جون از غذا زده میشه بشونش سر میز یا سفره پیش خودتون تا عادت کنه من دخترم دو روزه وارد 1 سال شده من از 8 ماهگی غذا بهش دادم الانم سر سفره بهش غذا میدم
زندگی را دوست دارم در کنار همسر و دخترم]
من برای دخترم با ماهیچه چرخ شده و کدو سبز و نخود فرنگی پوست گرفته و گوجه فرنگی پوست گرفته و برنج (حتما ایرانی) قاطی پلو درست میکردم برنجش حتما نرم نرم بشه .
با لوبیا سبز ریز خرد شده و ماهیچه چرخ شده یا ریز خرد شده و گوجه فرنگی پوست گرفته لوبیا پلو درست میکردم. که خیلی دوست داشت ولی الان لوبیا پلو دوست نداره .
با جو پرک و فیله مرغ و هویج رنده شده و قارچ ریز خرد شده و سس سفید و شیر سوپ (جو با شیر )درست میکنم و یک تکه کوچیک پنیر گودا روى کاسه سوپ میذارم که خیلی خوشمزه میشه .
سایت پروفسور سلطانزاده هم چند دستور غذایی داره .
کبابی که روی آتش درست میشه به کوچولوت نده چون کامل پخته نمیشه کبابی توی فر ایرادی نداره مخصوصا برای ماهی بهترین روش پخت هست .
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...