2737
2734
شوهرم یه آدم آرومیه که زیاد حرف نمیزنه راجع به ریز مسایل.منم از همون اوایل عقد و عروسیم روش حساس بودم چون همیشه فکر میکردم درسته که ظاهرا نجیب و سربه زیره ولی در باطن خانوما ودخترا که باهاش حرف میزنن خوشش میاد و اعتماد به نفسش خیلی بالا میره. منم که حساس بودم بطور غیر ارادی راجع به هر زنی که فکر میکردم توجهش رو جلب کرده بدی میگفتم.حتی اگر دلیل قانع کننده ای واسه حرفام نداشتم.البته خیلی بعدش عذاب وجدان میگرفتم ولی انگار تنها راهش همین بود.خودم میدونم خیلی اشتباه کردم.شوهرمم دیگه فهمیده و به حرفای من اهمیتی نمیده و میگه تو خیلی غیبت میکنی راجع به همه.ولی متاسفانه من نمیدونم چه کار باید کنم که نظر شوهرم رو فقط به خودم جلب کنم بدون اینکه گناه کنم و راجع به کسی بدگویی کنم؟خاهشا راهنماییم کنید که برای اینکه خیالتون از شوهرتون وعشقش راحت باشه آیا از هیچ زنی پیشش تعریف نمیکنید؟آیا شما هم راجع به خانوما و دخترای دیگه بدگویی میکنید؟راه حل چیه؟
ساحل جوون میدونم چی میکشی. منم اگه شوهرم با زنی حرف بزنه خیلی ناراحت میشم ولی بعضی وقتا مجبورم تحمل کنم.خواهرم میگه حساسیتتو کم کن و سعی کن شوهرت با زن های دیگه کمتر ارتباط کلامی داشته باشه. تا میتونی هم به خودت برس
خدایا زودتر نی نی هامو برام بفرست دیگه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نمیدونم چی بگم.اینکه تقصیر شماس یا همسرتون.ولی مردی که مشکل داشته باشه هیچ کاری نمیشه کرد.اگر واقعا مشکل داشته باشه ذاتا.متوجه ای؟ولی گاها مردایی هستن که خانوماشون اونطور که دوس دارن رفتار نمیکنن.ظاهری باطنی و ... اینا گرایش پیدا میکنن به دیگرون.که اینو میشه با صحبت و توجیه و تغیر توی رفتار درستشون کرد و نه بدگویی و خورد کردن دیگرون.
متاسفانه ما ادما واسه اینکه نمره 10 خودمونو بکنیم بیست نمره 20بقیه رو میکنیم 10.نهایتا به بقیه به عنوان نردبون نگاه میکنیم.زیر پامون لهشون میکنیم تا خودمون رو ببریم بالا.
من همچین مشکلی تا امروز نداشتم تو زندگیم.
شما هم روز اول باید میدونستی که بد گویی و خراب کردن بقیه یه حدی داره.بعد از اون حد باید چیکار کرد.
از اول کار بدی کردی و بیشتر خودتو بد کردی تو چشم همسرت.و یه عیب بزرگ به خودت چسبوندی.اکثر آقایون از خانومای اهل غیبت و بد گویی و خاله زنک بازی خوششون نمیاد.
موفق باشی عزیزم.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
چرا ناراحت میشین اگه با کسی حرف بزنه؟
من هرچی فکر میکنم به این موضوع به نتیجه نمیرسم
ناراحتی نداره
من به شوهرم مطمینممممممممم همینطور به اینکه خودم بهترینمممم
چرا انقدر ضعف نشون میدین
اتفاقا من همیشه از دیگران جلوش تعریف میکنمممم اونم تواناییهای منو میشناسه
نی نی سایت بزار برم دست به آب آخه داره میریزهhttp://www.smileycodes.info
2738
دوست عزیز

پیش همسرت نه از خانوم دیگه ای تعریف کن نه بدش رو بگو !!اصلا کار درستی نیست.
کار ی که شما میکنی فقط ضعفت رو نشون میده .
سعی کن خودت، با همه ی صفات خوبی که میشه یه خانوم به عنوان همسر داشته باشه، ایشون رو جذب کنی .

موفق باشی
آخه چرا وقتی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده شما انقدر نگرانی؟
مگه نشنیدی از هر چی بترسی سرت میاد؟
سعی کن انقدر به اغفال شدن همسرت توسط خانمهای دیگه فکر نکنی
با این فکرها فقط شرایط رو برای عملی شدن افکارت آماده میکنی
*فراز و شیب بیابان عشق دام بلاست***کجاست شیردلی کز بلا نپرهیزد*
ساحل جون حتما" حساسیتتو کم کن . وقتی تو راجع به کسی بد میگی بهش ثابت میکنی که حساسی و تو اون نقطه خودت ضعف داری- اتفاقا" بعضی وقتا تعریف کردن از خانومی باعث میشه احساس خوبی داشته باشی یعنی انقدر خودت قوی هستی که حتی از زیبایی یا خوبیه کسی حرف میزنی
من یه دوست دارم که تازه از همسرش جداشده و خونش نزدیکیه خونه ماست گاهی میاد خونه ما شبا منو دوستم و شوهرم دور هم میشینیم و گپ میزنیم
گاهی میمونه شبا پیش من

یعنی من صبح تا شب باید حواسم به شوهرم باشه یهو به این چیزی نگه
واااااااااااااااااااااااااااااا

اصلا این حرفا منطقی نیس
چرا خودتونو دست کم میگیرین آخه
نی نی سایت بزار برم دست به آب آخه داره میریزهhttp://www.smileycodes.info
2706