2737
2739
سلام دوستان عزیز.من هم مامان شدم.خیلی خیلیییییییییییییییییییییی خوشحالم واقعا مادر بودن احساسیه که نمیشه وصفش کرد ایشالاه خدا به همه اونایی که میخوان و آرزومندن به حق امام حسین یه نی نی ناز وسالم بده.اول از خدا و بعد از امام رضا و امام حسین حاجتم رو گرفتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای تبریک میگم عزیزم . این ماه به خاطر لطف امام حسین همه حاجتاشونو دارن می گیرن . این چند روزه خیلیا مامان شدن ایشا.... هر کسیم نشده تا چند وقت دیگه بشه . مواظب خودت باش مامان نیوشا
2738
من 8 ماه منتظر بودم اما 5 ماهش رو پرولاکتینم بالا بود که در اکثر موارد مانع بارداریه داستینکس خوردم شهریور اومد پایین 3 ماه بعدش که الان باشه باردار شدم.مشهد پا بوس امام رضا رفتم و ازش خواستم.40 روز با دوستای نی نی سایتی زیارت عاشورا خوندم.ودوباره هم دارم میخونم.کلی نذر کردم و ابا عبدالله رو صدا کردم و جوابم رو گرفتم بدون استفاده از هیچ دارویی.توی این انتظاراس که به نظر من هر آدمی بزرگی خداوند و عظمت اماما و مسائل معنوری رو درک میکنه.از همتون ممنوم ایشالاه خدا دامن همه رو سبز کنه.باورم نمیشه.......
2706