2737
2734
عنوان

مشکل عجیب من ....

7557 بازدید | 31 پست
سلام ، من وقتی خیلی پیاده روی می کنم یا شلوار تنگ میپوشم ، ازم ترشحات سبز رنگی خارج میشه ، یعنی اگه هر روزم پیاده روی کنمو شلواره تنگ بپوشم این ترشحات بیرون میاد ، اما اگه 6 ماهم این کارو نکنم ، همچین ترشحی رو نمیبینم ، هیچ دکتری متوجه نمیشه که این ترشحات از کجا میاد ، اگه شما تجربه شو دارید ، لطفاً راهنمایی کنید .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی گفتم به خدا کپلی جون این بلا سر مامان خودم اومد امتحان کن. شلواری که برای پیاده روی می پوشی وقتی عرق می کنی به لباس زیرت رنگ میده. مامان من کلی دکتر و آزمایش رفت آخرش همین بود که گفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن
2728
مامان شهره جون و مامان آیلین جون ، من پد میذارم ، پد پر از ترشح سبز رنگ میشه ، تازه وقتی خودمو با دستمال پاک می کنم ، از واژنم این ترشحات سبز رنگ بیرون میان ، لباس زیرمم سفیده سفیده ......

مامان مریم ، من عفونت داشتم و دارم ، انواع و اقسامه داروهارو هم مصرف کردم ، اما این معلوم نیست چیه که فقط با پیاده روی بیرون میاد ،دکترم بهم دوش واژینال داده ، یه روز با آب و سرکه ، یه روز با آب و جوش شیرین ، یه روز م با آب و بتادین ، دوش واژینال میگیرم ، ولی ظاهراً فایده نداره ....
2738
چرا جودی جون فرستاد ، اما اونموقع که ازم کشت گرفت ، پیاده روی نکرده بودم که ترشحات سبز بیرون بیاد ، از ترشحات معمولی کشت گرفت که البته عفونت نشون داده شد
ببین دختر خوب از نظر عقل من یکی اگه عفونت باشه که دایم باید ترشحات اینجوری داشته باشی بعدش علایم دیگه ای مثه خارش بوی بدو... نه این که فقط موقع راه رفتن! ببینم توده بدنت چجوریه؟ رونهات چاقن؟
اگه عفونتم خوب بشه ، اما این ترشحات سبز همینطوری وجود داشته باشه ، اونوقت حامله بشم مشکلی پیش میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته میخوام دیگه پیاده روی نکنمو شلواره تنگ نپوشم .
اگه عفونتم خوب بشه ، اما این ترشحات سبز همینطوری وجود داشته باشه ، اونوقت حامله بشم مشکلی پیش میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته میخوام دیگه پیاده روی نکنمو شلواره تنگ نپوشم
مال منم چاقه عزیزم چاق ق ق ق! ! منم هروقت پیاده روی زیاد میکرد( البته در زمان قبل از ازدواج) ازین ترشحات سبز و آبی خیلی میدیدم . خواهرم هم همینجوره بعدش دوتایی عقلامونو ریختیتم رو هم و بعد از کلی خطا و آزمایش دیدیم مال تماس پارچه شلوار با ساییده شدنش بین پوست و بدنمونه همشم بخاطره چاقیه :))))))
2706