2737
2739
عنوان

مریضی بچه مهد یا مدرسه رو

3204 بازدید | 58 پست

سلام مامانای گل خواستم ببینم فسقلای شما هم وقتی مهد یا مدرسه رفتن رو شروع کردن دایم مریض میشدن یا فقط پسر من اینجوریه.

امسال مهر رفت مهد کودک پیش دبستانی یک میره یعنی ۴ تا ۵ ساله ها. از مهر تا الان هر هفته دکترم طفلک بچه آب شده از بس دارو خورده. میخواستم دیگه نذارمش مهد. 

امیدوارم تجربه هاتون رو بنویسید که استفاده کنم. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم پسر من ۴ سالشه از پارسال مهد میره البته به غیر تابستونا بله همیشه مریص میشه بخصوص که آسم ...

مرسی از جوابت عزیزم کار خاصی کردی یا مثلا واکسن انفولانزا زدی؟ من میترسم بزنم میگن عوارض داره و البته همسری هم راضی نیست.

2728
دکترش گفت بچه هایی که مهد میرم میانگین دوماه در ماه مریض میشن متاسفانه بچه های مریصشون و میارن مهد و ...

دقیقا همینه ولی الان ۱۰ روزه رسما بیچاره شدم یعنی ۸ روز تمام تب داشت این بچه دیگه به خدا نمیکشم از بس مریض شده خودش هم اذیته طفلک

دقیقا همینه ولی الان ۱۰ روزه رسما بیچاره شدم یعنی ۸ روز تمام تب داشت این بچه دیگه به خدا نمیکشم از ب ...

آخی عزیزم میفهممت چی میگی ولی اگه مجبوری که مهد بذاریش چاره ای جز تحمل نداری

2738
دکترش گفت بچه هایی که مهد میرم میانگین دوماه در ماه مریض میشن متاسفانه بچه های مریصشون و میارن مهد و ...

عزیزم پسر من هم مشکل آلرژی و آسم کودکان داره ، میشه بگی موقع سرماخوردگی چه داروهایی می دی که سرفه هاش اینقدر شدید نشن ؟ ممنونم ازت 

مشکل منم هست ازوقتی پسرم مهدرفته همش مریضه.این دفعه هم آنفولانزا گرفت.الان یه هفته هست هم من وپدرش هم مریض شدیم.

دربدترين روزها،اميدوارباش.هميشه زيباترين باران ازسياهترين ابرمي بارد...
عزیزم پسر من هم مشکل آلرژی و آسم کودکان داره ، میشه بگی موقع سرماخوردگی چه داروهایی می دی که سرفه ها ...

گلم من بیشتر از دستگاه بخور گرم برای سرفه هاش نتیجه دیدم و داروهای گیاهی واسه سرفش ولی درنورد سرماخوردگیش هر بار بسته به میزان عفونت و بیماریش بهش دارو میداد

چون بچه تو خونه ی پاستوریزه ای مثل خونه بزرگ میشه طبیعیه وقتی میره تو ویروس ها میگیره سال اکل همه همین مشکل رو دارن از سال دوم به بعد بدن مقاوم تر میشه نسبت به ویروس 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
دقیقا همینه ولی الان ۱۰ روزه رسما بیچاره شدم یعنی ۸ روز تمام تب داشت این بچه دیگه به خدا نمیکشم از ب ...

خانومی بهتره اگه میتونی یه مدت مهد نزاریش و بزاری خونه بمونه . چون پشت سر هم مریص شدن هم سیستم ایمنی رو صعیف تر میکنه . بهتره یه مدت خونه باشه تا بدنش تقویت بشه . 

2706