2733
2734

سلام دوستای خوبم ممنون که بهم گوش میدین .پدرم پنج ساله فوت کرده و مادرم با برادرم زندگی میکنه .من یه کوچولوی یک ساله دارم که نوپا ست خوب خودتون که میدونید شرایط بچه نو پا چطوره.همش میخواد راه بره و به همه چی دست بزنه.اگه برم خونه مادرم اگه بچم دست بزنه به کابینت و جای دستش بمونه.مادرم سریع میگه پاشین برین خونتون بچت زندگیم افتضاح کرد.درصورتیکه من جایی جز خونه پدرم ندارم.مادرشوهرم هم شهرستانه.بعضی خانوما وقتی میگن مادرشون یا مادرشوهرشون بچه هاشون و نگه میدارن و خودشون میرن سرکار واقعا تعجب میکنم و احسنت میگم به همچین مادرایی وایمکس شما واقعا باید دست بوس مادراتون باشین چون برای پیشرفتتون تلاش میکنن و واقعا براشون مهم هستین

الهی به امید تو.....

اخي😢

خخخ منم بچه دار شم مامانم از بچم لابد خوشش نمياد🙁

دلم گرفت😂

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

از وقتی یادمه همین جور بوده.گفته نیایین من حوصلتو نو دارم. ولی باز من هر هفته بهش زنگ میزنم میگم پاشو بیا خونمون غذی مورد علاقشو میپزم.چون واقعا دوست ندارم رابطه فرزند و مادر بینش فاصله بیوفته.چون خودم دلم تنگ میشه.تا وقتی پدر بود هم مادر بود برامون هم مدر وقتی رفت جفتشواز دست دادیم

الهی به امید تو.....

الهی ...عیب نداره عزیزم سنی ازشون گذشته و تحملشون کم شده 

کم کم مونده تلویزیون زیرنویس کنه:قال رسول الله(ص)هرکس از یارانه خویش انصراف دهد همنشین من در بهشت خواهد بود😒

پسر منم خیلی شیطونه به همه چی دست میزنه...

واسه همینه خونه فامیلا که اصلا نمیرم..خونه مامانمم که میرم بنده خدا مامانمو خواهرم همش در حال جمع کردن ریخت وپاشای پسر منن...گاهی وقتا خجالت میکشم

فک کنم خورشید جفت گیری کرده وگرنه این حجم از گرما نمیتونه کار یه خورشید باشه...

چند سالشه مادرت؟

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
2706