2737
2734
سلام دوستان به شدت به راهنماییتون احتیاج دارم..خواهشا...شماها که همه تجربه تلخی داشتین مادر من هفته گذشته با احساس درد دستشو میزاره رو سینش و نزدیک نوک سینه توده حس میکنه. سرع رفتیم دکتر و ایشون همون موقع بدون درنگ گفتن برو پایین مامو بعدم بیا اتاق عمل ..من اونجا عملت کنم. با معاینه دستی تشخیص داد که غده سرطانیه!!!!!!!!! مسئول مامو نبود و ما رفتیم یه بیمارستان دیگه: نتیجه سونو و مامو : توموری با اندازه کمتر از یک سانت. اندازه نیپل و رنگ و نسوج طبیعیست. به مامان کفتم بریم با یه دکتر دیگه مشورت کنیم. رفتیم امام خمینی ( دیروز شنبه) براش نوبت بیوپسی زده برا 15 اردیبهشت. حالا خواهشاااا راهنمایی کنید نمیدونم چکار کنم؟ تازه بخوایم هفته بعد بایوپسی کنیم دیر نمیشه؟ از قدیم مگه نمیگفتن دستکاری غده خطرناکه؟ اونایی که تجربه بیمارستان امام خمینی رو دارن و میدونن که نوبت عمل و ...رو دیر به دیر میدن چه راهنمایی دارن؟ ببرمش یه بیمارستان دیگه زودتر عمل بشه؟ دارم دق میکنم از فکر و خیاللللللل میترسم دیر بشه فاصله نمونه برداری تا عمل اگه بیمارستان کش بده من چیکار کنم؟ چه دکتری و پیشنهاد میکنید؟ همه میگن دکتر عطری تو بیمارستان دی...ولی خب هزینه های دی خییییییییییلی بالاست و دستمزد دکتر. پدر من کارمنده.. بچه ها کمکم کنید برمش همون دکتر اول عملش کنه؟؟؟؟؟ بدون نمونه گیری؟
یک صبح سرد...یک چای داغ..یک لبخندت کافیست.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام توده ای که تو سینه مادرتون هست خیلی خیلی کوچیکه و نباید اینقدر مضطرب باشی. حتما به یکی دو تا دکتر دیگه هم مراجعه کنین. نباید اجازه بدی به این راحتی مادرت بره زیر تیغ جراحی. با صبر بیشتر اقدام کنین
خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟
بیوپسی. بهترین کاره. که. تشخیص. داده بشه کنسر. هست یانه? اگر.خوش خیم باشه که هیجی اگر. بدخیم هم باشه با. برداشتنش ودرمان مشکل زود حل میشه ببین. زود پیگیری کنید فقط زودتر باید ازبین بره. اگر خدایی نکرده کنسر! میدونم استرس داری ولی همه بیماری ها درمان. میشن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم بچه هاااا صبا دکتر اول نگفت نمونه گیری...سریع گفت بخواب عمل کنم..(اینکه پرسیدم چقدر باید بمونه تو بیمارستان ..گفت دو شب..تشخیص دادم که میخواد عمل کنه)..هیچ حرفی از نمونه برداری نزد
2738
مامان من الان حدود پنج سال هست که توی سینه شون کیست دارن و سالی دو بار هم چکاپ میشن. ایشون پیش دکتر عطری میرن. البته خیلی خیلی دیر نوبت میدن ولی اگه تهران هستین، شماره مطب رو گیر بیارو برین تو مطب با مامانت بسط بشینین که بین مریض بفرسته واسه معاینه.
ارغوانه...میترسم دیر بشه و من دارم دست دست میکنم. همه میگن جراحای بیمارستان امام خمینی عالین... اما میترسم بخاطر شلوغی اونجا مامان عزیزم و دیر عمل کنن نمیدونم تعهدشون چقدره؟ اورژانسی بودن چقدر براشون مهمه
نمونه گیری میکنن. وبعد پاتولوژیست نتیجه. رو بهتون. میده! بیمه تکمیلی ندارید? ببین. یه دکتری که توی بیمارستانه برید مطبش. بهتون. نامه سفارش. میده که. زود بهتون. نوبت بده! بعدهم میتونه دستور بستری. بده واسه. آزمایشات که. هم ارزون میفته. هم آزمایشات زود انجام میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه جالب نظر من و فاطمه با هم چقدر فرق داره! ولی به هرحال نباید به این راحتی اجازه عمل بدین. حداقل به دو تا دکتر جراح دیگه هم آزمایشات و مامو رو نشون بدین البته حتما باید پزشک جراح باشن
2706