2733
2734
چیزی در موردش نمیدونم.فقط میتونم دعا کنم ایشالا بحق خانم فاطمه زهرا خدا شفاشون بده.همه ی مریضا رو شفا بده.خدایا هیچ مادری مریض نشه بخدا طاقت مریضی مادرامونو نداریم خدایاااا.خدا شعا بده الهی آمین
خدایا سپردم ب خودت...😙
الهام جان کاملا حالت رو درک میکنم چون خودم این روزا رو گذروندم توکل کن به خدا این مریضی اینقدر که شما فکر میکنی سریع پیشرفت نمیکنه فقط سعی کن این اضطراب رو به مادرت انتقال ندی
خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟
وای یه سردرد مادر ادمو داغون میکنه مادر خیلی عزیزه خیلییییییییییییییییییییی ارغوانه جان نه عزیزم مامان خوابه و من الان اشک میریزم...چند روزه همش دارم دلداریش میدم اما تو دلم اشوبی به پاست
یک صبح سرد...یک چای داغ..یک لبخندت کافیست.....
2731
کاملا حالت رو درک میکنم هیچ کس تو دنیا جای مادر رو برا آدم نمیگیره ان شاالله به حق خانوم فاطمه زهرا چیز مهمی نباشه
سونوگرافی و ماموشو ببر مطب دکتر عطری بدون نوبت می بینه و از رو همونا تشخیص می ده برا نتیجه نمونه برداری صبر نکن چون خیلی طول می کشه اگه دکتر عطری تشخیص جراحی داد ببرش بیمارستان دولتی پیش یه دکتر خوب جراحی کنه به خودش بگو معرفی کنه
دوست عزیزم احساستو کاملا درک میکنم من چیزی نمیدونم اما ایشالا به حق علی بهتر بشن من یه دکتر زنان خوب سراغ دارم آشناست بکارت میاد؟
انسان خوشبخت کسی نیست که در شرایطی خاص به سر می برد، بلکه کسی است که دیدی خاص دارد.
با آناهیتا کاملا موافقم فقط منشی دکتر عطری بعضی وقتا یه کم بد قلق میشه ولی هر چی گفت که نوبت نمیده، شما بازم اصرار کنین تا بفرسته تو برا معاینه. خیلی پزشک ماهری هستن
2706