2733
2739

خانوما هر کی هر چی میدونه درباره خوراکیها(غدا یا میوه یا ادویه هر چی خوردنیه دیگه)که تو بارداری مخصوصا سه ماهه اول مفیدن و مضرن رو بگه تا از تظر همدیگه استفاده کنیم.در ضمن کسی میدونه برای جلوگیری از سقط و رفع لکبینی و حفظ نی نی جی بخوریم خوبه؟

کتاب ریحانه بهشتی خیلی کمکتون میکنه تهییه کنید

در کل خوراکی هایی که سه ماه اول مصرف نشن بهتره مثل زعفران و زرشک و داروها و جوشانده هایه گیاهی

در کل بارداری هم جگر به دلیل ویتامین آ بالا

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

زعفرون و آب هویچ و عسل و زرشک و دارچین وهر چی که قایده آوره بد و جگر و غذاهای کنسروی

سبزی و میوه و حبوبات و گوشت سفید و گوشت قرمز و ماهی و میگو و لبنیات و.......خوبه

یا امیرالمومنین علی علیه السلام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میوه و سبزی خیلی بخور 

سالاد دست کن روغن زیتون بزن بخور

آبمیوه ترجیحا طبیعی

قاووت و پودر سنجد سرشار از خاصیت اند میتونی نصف قاشق یا یه قاشق سرخالی مرباخوری با یه قاشق عسل بریزی تو شیر هر روز یه لیوان بخور

اگه میتونی روزی یه دونه سیب هم بخور ویتامین ب داره بچه رو هم خوش اخلاق میکنه

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
2742
اخه میگن عسل تو سه ماهه اول بده

نشنیدم 

خب سه ماه اول کم بخور  بعدش هر روز این ترکیب و سعی کن بخوری خییییلییییی مقویه

سه ماه اول هم کندر بخور واسه هوش بچه خوبه 

مثلاً یه شب درمیون یا دو شب درمیون یا بجو یا با آب قورت بده 

جمعا بیشتر از دوماه نشه کندر خوردنت

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔