2737
2739

خواهرای گلم لطفا بیاید راهنماییم کنید  امروز یه مطلب از دوستمون خوندم راجع به اینکه شوهرشون به خانواده اش بیش از حد کمک میکنه

زندگی ما شاید ایده آل نباشه ولی بطور یقین آرزوی خیلی هاست. پس از زندگیت لذت ببر  

ما خودمون زیر بار قرضیم و هزارتا مشکل داریم. جدیدا بعد هزارتا بالا پایین یه وام گرفتیم... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

از اون روزی که پدرشوهرم فهمیده ما وام داریم رفته نشسته تو خونه که یعنی افسردگی گرفتم مادرشوهرمم هی دایم میگه پول نداره پول نداره بخاطر همینه درصورتیکه چند وقت پیشش فقط یک میلیون داده بود خرج لباس جشن واسه زنش و دخترش. 

حالا تا قبل وام هیچ مشکلی نداشتن و خوش خرم بودن حتی شوهرم که دستش خالی بود پدرشوهرم  نگفت پولی کم و کسر داری برای جشن واسه زنت یا نه ... ازون موقع هم مدام یه بلا سرمون میومد تا اینکه امروز مستقیم به شوشو گفته تو بمن بدهکاری باید بهم پولمو بدی در صورتیکه هیچ چیزی واسه ما نخریده نه کمک مالی کرده جز یه وسیله  ای که برای کادو عروسی داده . 

اصلا ما باید نصف واپ رو نقدا بدیم به یه نفر که ازش قرض کرده بودیم ... اصلا بجای اینکه بگه پسرم بیا من کمکت کنم چشم نداره ببینه ما بیوفتیم رو دور .استقلال شخصی خودمون رو انگار نمیخواد تا پول بهش نداد دائم ی وسیله ازمون خراب میشد😑

بدیش اینه شوهرم اصلا اجازه نمیده من درباره خانواده اش بخوام حرف بزنم اگه چیزی بگم میگه جنبه نداری دیگه برات حرف نمیزنم .. با اینکه بی محبتی هاشونو میبینه باز میگه خانواده ام خیلی تک و خوبن 

2738