2752
2734
عنوان

بابام زورش به داداشم نمیرسه

178 بازدید | 16 پست

داداشم خوبه اما وقتی عصبی بشه جیغ های بلندی میکشه بعد بابام یه جورایی ازش میترسه و مثلا هر کاری میکنه تا عصبیش نکنه حتی به منو مامانمم میگه هرچی گفت شما چیزی نگید 

داداشم هرچی بگه باید همون بشه چون بابام پروش کرده هرچی میگه بابام میگه اره درست همون کارو بکن 

مثلا چند شب پیش داداشم یع گوشه رو مبل سرش تو گوشی بود منم یکم بلند خندیدم بعد بابام گفت هیس الان میزنه ترو با اینکه داداشم خیلییی خوب باهام رفتار  میکنه منم گفتم ک الان وقتشه جواب بابامو بدم منم بلند جوری ک داداشم بشنوه گفتم چرا بزنه مگه کار بدی کردم داداشمم اومد منو بغلش کرد بوس کرد گفت من کی تا حالا ترو زدم ک حالا برا یه خنده بخوام بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
بابای بی عرضه منم وامیساد نگاه میکرد ،داداشم منو خواهرامو کتک میزد، تف به روشون

من از بابام ناراحتم وقتی داداشم خواب بخدا اجازه نمیده کاری کنم ک مبادا داداشم بیدار بشه عصبی بشه 

بزرگش نکن اکثر پسرجوونا تو خونه این مدلین و بابا مامانا ازشون میترسن

بابام دیگ شورشو دراورده وقتی داداشم خسته باشه خواب باشه بابام نمیذاره کسی کاری بکنه یا یکم بلند حرف میزنه میگه الان بیدار میشه و غر میزنه و عصبی میشه

منم زورم به بابام نمیرسه!بابام خیلی آدم منطقی و آرومی هست فقط همیشه کنترل دستشه و اگه کوچکترین حرفی بزنم با متانت تمام و د کمال آرامش منو به توی کوچه راهنمایی میکنه البته قبلش حتما منو بغل میکنه و میبوسه بعد میگه هررری!فان

!