2737
2734
سلام من میخوام برم سفرچکار کنم پریود نشم یا زودتر بشم .......در ضمن من یک بچه یکساله دارم که بهش شیرمیدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قرص های شیردهی(پروژسترونی) - لاینسترونول یا مینی پیل(Minipill):
این قرص برای پیشگیری از بارداری در مادران شیرده کاربرد دارد و هیچ تاثیری روی میزان شیر ندارد. در افراد مبتلا به فشار خون و دیابت نیز می توان از این قرص استفاده کرد.
� بسته های قرص28 عدد است و روزانه یک قرص، بدون قطع کردن خورده می شود.
� در 4 تا 6ماه بعد از زایمان اگر شیردهی کامل باشد مصرف می شود در کسانی که شیردهی کامل ندارند موثر نمی‌باشد.
� حتماً در ساعات معین خورده شود مثلاً ساعت 8 شب
� شروع مصرف در شیردهی 6 هفته پس از زایمان است به شرط اینکه قاعدگی اتفاق نیفتاده باشد و تغذیه فقط با شیر مادر باشد
� اگر قاعدگی اتفاق افتاد از روز اول قاعدگی شروع شود
� در صورت فراموشی اگرمصرف قرص کمتر از 3 ساعت فراموش شد قرص را خورده و قرص بعدی را در زمان خودش بخورد.
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
2740
از پنج روز مونده تا پریود بعدیت شروع کن و بدون وقفه بخور تا وقتی که از سفر برگشتی قطعش کن
باز هم رفتی داروخانه از دکتر همونجا بپرس که برای شما که یه سال از زایمانت میگذره بهترین و مواٍر ترین قرص کدومه!
موفق باشی
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
2706