2737
2734
عنوان

خانوما...آقایون...کمک!!!

7206 بازدید | 41 پست
سلام دوستای خوبم . مشکلی که مطرح می کنم در واقع مشکلی هست که خواهر و شوهر خواهرم گرفتارش هستن ...موضوع اینه که اونا یه پسر 17 ساله دارن که وقتی برای اولین بار دوست دختر گرفت دوست دخترش دختر خوبی نبود...اینه که افتاده تو خط س.ک.س و خیلی آتیشش روشنه ... دختره اس ام اس های تحریک کننده می فرستاد .... اینم می رفت خونه شون ...نمی دونم تا کجاها باهاش پیش رفت بود که رابطه شون به هم خورد ... به هر دلیل ...
حالا با یکی دیگه دوست شده..اون یکی خواهرم نصیحتش که کرده گفته با یه کسی دوس شو که تو روبالا ببره... گفته : نه من می خوام دوست دخترم لاشی باشه (متاسفم)
خلاصه الان با یکی دیگه دوس شده و می رفت خونه شون که شوهر خواهرم زنگ زده و به طور ناشناس به مادر دختره هشدار داده ...از اون ورم اون یکی خواهرم به عنوان بسیج محله رفته با مادره صحبت کرده که وقتی خونه نیست حواسش به دختره باشه ....

حالا اخواهر زاده ام گیر داده که چرا شماها از خونه بیرون نمی رین ؟

بابا با مامان نمی رین بیرون ؟

آبجی چرا با مامان نمی رین هیات ؟
خلاصه مترصد فرصتی تا دختره رو بیاره خونه ..
خواهرم داره دیوونه میشه ...دو میلیون هزینه کرده که این آموزشگاه بره که کنکور قبول شه . ولی این توی یه باغ دیگه اس اصلن ...خواهرم هی داره قرص آرامبخش و ضد دلشوره می خوره .من بیشتر نگران خواهرم هستم ...داره مثل شمع آب میشه ...

من گفتم تو غذاش کافور بریز
نمی دونم پیشنهاد خوبی بوده یا نه

شما چی به ذهنتون می رسه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
راستش دو جلسه اس که دارن می رن پیش دکتر میثاق البته بیشتر بابت استفاده از چسب( یه جور روانگردان که خیلی هم دم دست و ارزونه ...چسب آهن رازی رو بو می کشن و یهو مغزشون قاط می زنه ...یهو وحشی می شه ) منم تا حالا همچین چیزی و نشنیده بودم ... یه بار تو این حالت دیدمش .همه خونه مامانم جمع بودیم ....اون قد چرت و پرت می گفت با خودش حرف می زد ... اون شب همه مون فهمیدیم و ولی نذاشتیم خواهرم بفهمه ...غافل از این که یه ساله خواهر بینوام می دونه و به هر دری داره می زنه .آخه حیف از جوونی بچه ها نیست ...

دکتر میثاق هم اسم این روان گردان رو نشنیده بوده ... گفته اوضاع خیلی بیریخته ولی من همه تلاشم رو می کنم ...

تو این هیر و ویری من تنها چیزی که به ذهنم رسید برای کنترل شه .وت همون کافور بود ...
2706