2733
2739

بری بهداشت قرص میده بخوری اسید فولیک نه بابا هروقت باردار بشی می تونی بری ولی خب قبلش برو ویتامین بخور

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

نه بعد اینکه باردار شدی میری تشکیل پرونده

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بهداشت سمت ما ک انقد بی سوادن دوبار رفتم دیگ نرفتم 

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! 
بری بهداشت قرص میده بخوری اسید فولیک نه بابا هروقت باردار بشی می تونی بری ولی خب قبلش برو ویتامین بخ ...

خب همین ویتامین هارو خودم شخصا گرفتم میخورم اسید فولیک .انواع ویتامین ها ...سوالم دیگم اینک وقتی مثلا امشر اقدام کردی دیگ صبحش قطع کنم این قرص هارو ؟؟یاادامه

2740
خب همین ویتامین هارو خودم شخصا گرفتم میخورم اسید فولیک .انواع ویتامین ها ...سوالم دیگم اینک وقتی مثل ...

ن اسید فولیک باید تا ۳ ماه اول بارداری بخوری

خدایا خودت بساز 🌱تو بسازی قشنگتره🌱
من رفتم دکترم اونم یه سری آزمایش کلی نوشت  بهمراه پاپ اسمیر بهداشت فکر نکنم برا قبل بارداری ک ...

اره منم همین کارا قبل اقدامم کردم حتی رژیمم درست کردم کاشکی این ماه دامنم سبز بشه

ن اسید فولیک باید تا ۳ ماه اول بارداری بخوری

اها پس بعد اقدامم قطعش نکنم چون ترسیدم گفتم شاید قرص ضرر داره چون حتی سرما هم خوردم قرص نخوردم گفتم میترسم بارور شده باشه تخمکم

بعد انگار بیسوادن یا نمی‌خوان راهنمایی کنن مثلا بمن زنگ میزنن پاشو بیا وقتی میرم هر چی سوال میپرسم ماما میگه از دکترت بپرس😑 دکترشم یه دکتر عمومی ک اطلاعاتش خیلی پایینه درحد فشار خون گرفتن و چندتا تیک زدن تو سایت

خب همین ویتامین هارو خودم شخصا گرفتم میخورم اسید فولیک .انواع ویتامین ها ...سوالم دیگم اینک وقتی مثل ...

نه ادامه بده تا بی بی مثبت بشه ویتامین اون موقع نباید بخوری ولی اسید فولیک از ماه سه یا چهار دکتر میگه یدفولیک بخور باید بخوری تا ته وسط بارداریت خودشون میگن دیگه چی بخوری

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
اره منم همین کارا قبل اقدامم کردم حتی رژیمم درست کردم کاشکی این ماه دامنم سبز بشه

انشالله 

فولیک رو سه ماه قبل از بارداری و تا ۳ماه بعد از بارداری باید بخوری برای جلوگیری از بیماری‌های ژنتیکی میخورن 

2706