2733
2734
سلام خیلی اعصابم داغونه من سال بعد کنکور دارم هدفم دندانپزشکی هست از اول تابستون همش میخوام خیلی جدی درس بخونم اما نمیشه یه روز میخونم دو روز نمیخونم دلم میخواد خیلی درس بخونم انقدر که به اصطلاح خرخون باشم اما نمیدونم چطوری
همش فکر میکنم دیر شده کل تابستون رفته روزی چند ساعت بخونم
بخدا موندم توروخدا راهنماییم کنید به عنوان یه خواهر مرسی
من برمیګردم نظراتتون رو میخونم
تمام محیطتت رو جوری کن که فقط و فقط به درس فکر کنی

مثلا تمام اتاقت رو بردار وسایل دندانپزشکی بزار کتابات رو توی یه کتابخونه خوشگل بچین برای خودت اول بشین برنمه ریزی کن

حتی از یه اقایی شنیدم که میگفت میتونید عکسمثلا یه دندانپزشک رو برداری رو کله خودت رو جاش بزاری و بزنی به دیوار و این به نوعی تلقین میکنی به خودت و همین کارهای به ظاهر ساده میتونه بهت کمک کنه

برو کتابخونه ثبت نام کن توی خونه نمیشه درس خوند جو اونجا هم جوریه که میتونی چند تا دوست پیدا کنی و رقابت کنی ..چون زمانی که رقابت باشه همش ترغیب میشی که درس بخونی ولی اگه رقابت نباشه خبری نداری از بقثیه و اگه 7 ساعت درس بخونی فکر میکنی خیلی زیاد خوندی
حتمااااااااااااااااااا برو کتابخونه ثبت نام کن
اگه جاهامون رو با هم عوض کنیم باور کن من میشینم روزی 10 ساعت به بالا درس میخونم ..من هم دندانپزشکی رو خیلی دوست دارم ولی خوب دیگه دیر شده الان توی رشته خودم موندم !
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من واسه امتحانای دانشگام روزی 9 ساعت مفید میخونم واقعا هم هر ترم نتیجه ی زحماتمو میگیرم. من اصلا تو اتاقم نمیمونم محیط خیلی تاثیر داره اگه از الان بخونی بهت فشار نمیاد مثلا بگو 8 صبح تا 5 بعد از ظهر میخونم بقیه تایم هر
کاری میخوای انجام بده. اراده علاقه شدیدم میخواد باید واقعا به رشتت علاقه نشون بدی گلم
2742

سلام 😭😭

شما هنوز تو سایت هستید😭؟ 

چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1403، ساعت 22:22 : من حالم خیلی بهتره. این بار دیگه نمیذارم فکر و خیال انرژیم رو بگیره. این بار هدف میذارم و برنامه میریزم براش و به هر قیمتی بهش عمل میکنم. کتاب میخونم. ورزش میکنم و میدوزم..   شنبه، 9 دی سال 1402 و ساعت 11:01 صبح: من حالم خوب نیست.. احساس میکنم اندازه یه اتاق سه در چهار، غبار دور من رو گرفته و خودمو اون وسط گم کردم.      دوشنبه، 29 آبان سال 1402 و ساعت 9:28 صبح: برای مدت تقریبا زیادی نیستم و اینجا نمیام. ولی لطفا اگه سوالی ازتون پرسیدم که تا این لحظه جوابمو نداده بودین، لطفا جواب بدین. وقتی برگردم میخونمش. خیلی ممنونم که مهربونید و این مهربونی رو نشر میدید💙...   از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿..