2733
2739

دست کنین قشنگ که باشی همه چیز انگار راحت تر میشه برات خیلی ربط داره واقعا خیلی ها میگن نه چهره مهم نیست و اینا ولی دقت کردم اینطوری نیست خیلی ام مهمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که خیری ندیدم

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
2731

قشنگی نه*❌️

زندگی برای کسایی که اعتماد ب نفس بالایی دارن راحت تر و قشنگتره✅️

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 
2740
قشنگ باشی واقعا خیلی تاثیر داره تا این که معمولی و زشت باشی..

من خیلی ها بهم میگن زیبایی 

ولی چیزی گیرم نیومد البته بگم

زیبایی خیلی برام مهم

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
نمی‌دونم من ک دور و برم تجربه نکردم 😂😂 حالا من اعتماد ب نفسم خوبه خودمو زیبا میبینم باز چیزی حس ن ...

من دقت کردم کسایی که قشنگن انگار همه چی راحت تر می گیرن بقیه براشون نمی دونم چطور بگم

بهتره بگی واسه اینایی که پول دارن و عمل های زیبایی مییکنن بهتره الان اگه قیافت خوبم باشه به چشم نمیای از بس همه با هزارتا عمل عوض شدن نمونش خودم😕

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶
2706