2737
2739
عنوان

دکتر ارولوژی خوب؟

18669 بازدید | 20 پست

سلام. شوهرم مشکل چسبندگی شدید اسپرم داره. کسی بوده همسرش این مشکل رو داشته و حلش کرده؟ ممنون میشم اگه دکتر ارولوژیست خوب سراغ دارین بم معرفی کنین؟ تهران یا کرج باشه. ممنون از راهنمائیتون

«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

دکترر فرشاد نامداری ی که یکی از بچه های اینجا بهم معرفی کرده تازه داره میره همسرم اما اول کاری مشخصه دکتر چشمو دل سیر و دانایی هست تهران

تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد
دکترر فرشاد نامداری ی که یکی از بچه های اینجا بهم معرفی کرده تازه داره میره همسرم اما اول کاری مشخصه ...

کسی ازش اینجا نتیجه دیده؟ آدرس یا شماره تلفنش رو میشه برام بذارین؟

«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»

اره عزیزم ازینچا ادرس گرفتم .اما مهم ترینش این بود برام که دوماه بعد وقت نده.عزیزم گوگل بزن دکتر فرشاد نامداری سایتش بالا میاد

2738

ممنونم. منم برام مهمه که زود وقت بگیرم ازش

ممنونم. منم برام مهمه که زود وقت بگیرم ازش

پیدا کردی اگه نه برات بنویسم ادرس و برو انشالله پشیمون نمیشی

من همسر دوستم همین مشکل رو داشت
رفت پیش دکتر سید امین میرصادقی

جراح ارولوژی

تخصصی در مشکلات مردان کار میکنه 

مطبش خیلی شلوغه و سخت وقت میده 

چند تا مطب داره

ولی کارش خیلی درسته 

اکثرا هم ایران نیست و خارج داره دوره های پیشرفته میبینه

تلفن مرکزی مطب هاش اینه

۰۲۱-۲۸۴۲۱۴۴۱

باید زنگ بزنی و هرکدوم از مطب هاشو که میخوای نوبت بگیری

تو مطبش اکثرا مشکل جنسی یا ناتوانی جنسی داشتن که درمان شدن

متد ها و کارش خیلی جدیده

تخصصی هم عمل افزایش طول و سایز آلت آقایان کار میکنه 

خیلی از کارش تعریف میکنن

رزومشم خیلی قویه 

اینم اینستا گرامش 

https://www.instagram.com/dr.mirsadeghi/

مشاوره ی رایگان میده تو اینستاگرامش

تونستی حتما ازش یه وقت بگیر

تراب پرهیز خیلی ارولوژ خوبیه دکتر مهربونهی علمش خیلی بالاس تجربش خیلی زیاد منم خودم خیلی دنبال یه اولوژ خوب بودم تعریفشو از آدامای زیادی شنیدم واسه یکی از آشنا هامون می خواستم شماره تلفنشو اینجا برات میزارم عزیزم

http://drtorabparhiz.ir/

88775457

دکتر نعمت اله قربانی بهترین ارولوژیست در مشهدکارش عالیه ،علمش به روزه ،و در مورد بیماری به مریض توضیح میده 

آدرس مطب:میدان بیمارستان امام رضا،ابتدای خیابان رازی،ساختمان پزشکان رازی،طبقه سوم ،واحد ۳۰۷

شماره مطب:۳۸۵۵۲۵۶۰

2706