2737
2734
عنوان

دکتر ارولوژی خوب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18698 بازدید | 20 پست
بالاخره ما نفهميديم سلطان اورولوژي ايران كيه ؟اين سلطان اوروژي و پنجه طلا دكترامين  مير صادقي ش ...

والا من تو مطبش با شوهرم دوتا پسر عمو رو دیدیم که جراحی زیبایی کرده بودن و راضی بودن خیلیییی ،( البته ما واسه عمل چیز دیگه رفته بودیم پیشش ولی شوهرم خیلی امار میگرفت از مریضاش )  عکس عمل هاش و نمونه کاراشو گذاشته تو پیجش ، اتفاقا خودم  هم خیلی کنجکاو شده بودم سر همین موضوع و رفتیم ته توشو در اوردیم ، بر عکس حرف شما ایشونو تمام پزشکهای بزرگ و حتی قدیمیه ارولوژی ایران مثل پروفسور اقامیر و پروفسور سیم فروش میشناسند 

باید دید علت موفق نبودن عملتون چی بوده ، معمولا هر عملی یه درصدی ریسک و عوارض داره ، حتی همین عمل بینی یا پیکر تراشی،

مثلا همین ولایتی زنش سر عمل پیکر تراشی مرد ، یا مثلا مادر شوهر همکلاسی من ، سر عمل بینی دماغش به هم چسبید و کلا مجبور شد پروتز بزاره ، درحالی که جراحشم ادم مشهور و خوش دستی بود ، اون دیگه شانس طرفه و بدن مریضه که عمل رو پس میزنه وگرنه تو هر عملی حتی عمل بینی خود دکتر به مریض میگه ریسک وجود داره

ولی بر خلاف حرف شما من زیاد دیدم و شنیدم که رفتن پیشش و عمل نکرده و گفته برای شما مناسب نیست

پشت در مطبش که بشینی ، متوجه میشی هر کسیو عمل نمیکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر ارولوژی خوب محمد رضا جعفری متخصص هستن. عالین ایشون.شوهر من خوب شدومشکل (واریکوسل) داشتن بسیار بادقتن .خدارو شکر ما نتیجه گرفتیم از عمل جراحی .مطبش جردن ،قبادیان شرقی شماره مطب ۰۲۱۸۸۱۹۶۵۵۱

2731

سلام دوستان. من کلیه به شدت سنگ سازی دارم. خیلی دردهای شدیدی هم داشتم موقع دفع کردن سنگ ها. چند وقت پیش یک متخصص اورولوژی خوب به اسم دکتر صادق زاده پیدا کردم و تحت معاینه و درمان ایشون قرار گرفتم. خیلی راضی بودم از روند درمانشون و واقعا شرایطم بهتر شده.

https://www.drsadeghzade.com/226/متخصص-اورولوژی-یا-اورولوژیست/