2737
2739
عنوان

ني ني يار عزيز

82 بازدید | 7 پست

يك پيشنهاد داشتم نمي دونستم كجا مطرح كنم

ميشه بعضي كلمه ها را فيلتر كرد و اجازه زدن تاپيك نداد؟

خيلي اين تاپيك هاي راست يا دروغ خيانت توي سايت زياد اينجوري هم عادي ميشه و قبحش ميريزه و هم اينكه همه را بدبين مي كنه 

هم جين امكاني هست ؟كه جلوي ايجاد اين تاپيك هاگرفته بشه؟

هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی از دوستان فقط اینجا میتونن درددل کنن!!!! 

به قيمت بدبين كردن بقيه و ريختن قبح موضوع به اين مهمي عزيزم؟

بعدم واقعا من به شخص مطمين نيستم همه اشون راست بگن

2728

خب عزیزم خواننده اگه عاقل باشه که هیچوقت بی‌دلیل به شوهرش شک نمیکنه...بگه چون تو نی‌نی‌سایت درمورد خیانت زیاد خوندم به شوهرم شک کردم😃در این که خیلیاش دروغه هیچ شکی نیست ولی خب طفلی اونایی که واقعا این مشکل‌و دارن و کسی‌رو ندارن که باهاش درددل کنن

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
خب عزیزم خواننده اگه عاقل باشه که هیچوقت بی‌دلیل به شوهرش شک نمیکنه...بگه چون تو نی‌نی‌سایت درمورد خ ...

حرفتون متين 

اما به نظر من اينجور مسايل از نون شب واجب تر مشاور رفتن

اينجا بحث ها خاله زنكي ميشه و راهكار درست هم ارايه نميشه معمولا

امروز خانوم تاپيك زده نمي دونم شوهرم وانمود ميكنه داره خيانت ميكنه يا شايدم واقعا داره خيانت ميكنه😐

خوب اينها همش امواج منفي كه از اين بخث ها گرفته مدام توهم خيانت داره

حرفتون متين  اما به نظر من اينجور مسايل از نون شب واجب تر مشاور رفتن اينجا بحث ها خاله زنكي م ...

😂😂 خدا عاقبتمون‌و ختم بخیر کنه...الآن که فکر کردم به این نتیجه رسیدم که اینجا اکثرا کم سن و سال هستن امکانش زیاده که واقعا تحت‌تأثیر این حرفا قرار بگیرن...

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
2740