2737
2734

سلام

من اخرین قاعدگیم 12 ابان بود و 16 اذر بی بی چکم مثبت شد در حالیکه من اصلا تو فاز بارداری نبودم ولی گفتیم خواست خدا بوده و 20 اذر سرماخوردگی داشتم صبح میخواستم برم درمانگاه که رفتم دستشویی و متوجه شدم خونریزی دارم و به معنای واقعی به هم ریختم و رفتم دکتر زنان .

دکتر بی سواد سونو کرد و شیاف سیکلوژست و یدوفولیک داد و گفت استراحت کن اگه دیدی ادامه داره و پریود شدی یعنی سقط شده 

اونروز حالم وحشتناک خراب بود و تا شب هرچی خوردم برگشت و شدت استفراغ با فشاری که به شکمم وارد میکرد خونریزیمو بیشتر و بیشتر میکرد . حتی سرفه هایی که به هیچ وجه نمیتونستم مهار کنم 😔

از 22 اذر خونریزی کمتر شد ولی از لکه بینی بیشتر بود و بعد دوروز تبدیل به لکه بینی شد و دقیقا از روزی که به خونریزی افتادم بی بی چکم منفی شد و ازمایش بتا با تیتراژ کامل کردم و بتام از 49 به 119 رسیده بود که واسه 5روز این عدد بتا واقعا کم بود و نگرانیم بیشتر و بیشتر شد .

کلی تحقیق کردم و فهمیدم  سقط بدون درد بعیده و احساس کردم یه جای کار لنگه و هیچی اصولی پیش نمیره و من هم زمینه ی ep رو دارم و هم علایمش رو . در نتیجه از یه دکتر دیگه وقت گرفتم و رفتم مطب و قضیه رو گفتم و قرار شد سونو بدم .

فردا صبح رفتم مرکز سونو گرافی و متاسفانه حدسم درست بود و اینبار طوری بهم ریختم که رو تخت سونو نمیتونستم جلوی اشکامو بگیرم .

تو خونه زنگ زدم مطب دکتر اما منشی خیلی بد باهام حرف زد و گفت دکتر دیر میاد هرچی گفتم با همراهش تماس بگیر من اوضام خاصه گوش نداد منم با دکتر قبلیم که دوران ناباروری و بارداری اولم تحت نظرش بودم تماس گرفتم و گفت اسمتو اسمس کن تو سیستم نوبت دهی ثبت کنم ساعت 4بیا پیشم .

وقتی رفتم مطب دیدم مثل همیشه شلوغه و بهم ریختم از طرفی به شدت حالت تهوع داشتم که منشی گفت دکتر سفارشتو کرده مریض که اومد بیرون برو تو 

رفتم داخل دکتر واسم امپول متوتروکسات نوشت شوهرم از داروخونه تهیه کرد و تو مطب تزریق کردن

الان سه روزه امپول زدم

حالت تهوعم تقریبا به صفر رسیده

گاهی زیر شکمم تیر میکشه به اون صورت درد ندارم

چندتا سوال داشتم از دوستانی که تجرب مشابه دارن

با همین یه امپول مشکل حل میشه ؟ اگه نشد چی ؟وقت دکترم 3 دی ماهه که صبحش باید ازمایش بتا بدم

من فقط همین یه لوله ی سالم رو دارم 

بنظرتون اینم اسیب دیده ؟

خونریزی نشونه ی پارگی لوله ی فالوپه ؟

لوله چپم به دلایل نا معلوم مسدوده راهی هست که انسدادش حل شه ؟

نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات

من سابقه ep دارم

6 هفته بودم که فهمیدم باردارم و دو روز بعدش خونریزی افتادم

رفتم بیمارستان بستریم کردن

فقط خدا میدونه چقددددد درد کشیدم چقددددد گریه کردم

خلاصه برام امپول زدن دوتا دو طرف باسن

درد خیلیییی شدیدی اومد سراغم و عمچنان بستری بودم

کم کم بتام پایین میومد و دکتر راضی بود

بعد از سه روز مرخص شدم 

ولی خونریزیم تقریبا ده روزی طول کشید و تا بتام زیر 5 بیاد تقریبا یه ماه طول کشید

خدارو شکر 4 ماه بعدش باردار شدم و پسرم4 سالشه الان

و خدارو شکر این بارداریمم به خیر گذشت و خارج از رحم نشد

خلاصه شماهم نگران نباش

همممه چی دست خداست

کسیو میشناسم که جفت لوله هاشو بسته و ناخواسته باردار شده

فقط توکلت به خدا باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم سابقه بارداری خارج از رحم داشتم دوتاامپول بهم زدن ۱۱ روزبیمارستان بستری بودم تا بالاخره بتام اومد پایین تقریبا یه ماه  طول کشید تا بتام صفر شد من جراحی نشدم ولی خیلیا با یه لوله باردارشدن نگران نباش عزیزم

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢

اخه من فقط همین یه لوله رو داشتم نمیدونم سالمه یا نه 😢

البته خدارو شکر من یه دختر دارم اما نمیخوام تنها باشه

نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
عزیزم خیلی ناراحت شدم برات من سابقه ep دارم 6 هفته بودم که فهمیدم باردارم و دو روز بعدش خونریزی اف ...

واسه من فقط یه امپول زدن

من درد ندارم ریحانه جان گاهی تیر میکشه زیر شکمم و دردایی که دارم خیلی خفیفه

منم سابقه بارداری خارج از رحم داشتم دوتاامپول بهم زدن ۱۱ روزبیمارستان بستری بودم تا بالاخره بتام اوم ...

عزیزم لولتون اسیب ندید ؟

بعدش عکس رنگی گرفتین ؟

2740
اخه من فقط همین یه لوله رو داشتم نمیدونم سالمه یا نه 😢 البته خدارو شکر من یه دختر دارم اما نمیخوام ...

خب خدارو شکر که یه بچه داری من دکتراخیلی بهم استرس وارد کردن میگفتن دوباره تکرار میشه ولی شکرخدا الان یه دختر دارم

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
عزیزم لولتون اسیب ندید ؟ بعدش عکس رنگی گرفتین ؟

نه اسیب ندید گفتن سالمه بعد اون ماجرا سه سالی طول کشید تا بارداری طبیعی روتجربه کردم

خب خدارو شکر که یه بچه داری من دکتراخیلی بهم استرس وارد کردن میگفتن دوباره تکرار میشه ولی شکرخدا الا ...

امان از این دکترای بدبین 😢

عزیزم منم ساک حاملیگم خالیه و خیلی ناراحتم درکت میکنم☹

ماهور جون خدا بزرگه نگرام نباش عزیزم

من تو بارداری اولم بتام 3597 بود حتی ساک دیده نمیشد چه برسه به جنین

حتما زود رفتی به خودت استرس وارد نکن

نه اسیب ندید گفتن سالمه بعد اون ماجرا سه سالی طول کشید تا بارداری طبیعی روتجربه کردم

خدارو شکر که انتظارت سراومد عزیزم

امان از این دکترای بدبین 😢

باور کن اینقد بهم استرس وارد میکردن توبیمارستان فقط کابوس میدیدم یه روز میومدن میگفتن باید عمل شی اماده شو واسه عمل یه روز دیگه میومدن میگفتن نه عمل نمیخوای  امپول دیگه بزنین من اصلا درد نداشتم اصلا فقط روحیه م داغون بود یازده روز بیمارستان واقعا فاجعه بود الانم یاد اون وقتا میفتم گریه م میگیره 😢

2706