2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکی رفته پیش این ادما که از زندگی میکنم راجع به زندگی من پرسیده اینم گفته یه مو همراهم از کسی که سالها قبل دوست داشتم که اون نمیزاره زندگیم پیش بره

حالا اون آدم مرده منم اصلا به بارم باهش حرف نزده الانالان اصلا یادش نیسم پشیمونم همین موقع هم دوست داشم نمدونم درسته اینی که میگه

عکس بینی صفحه 1709
چون چیزهایی که راجع به دوس داشن اون آدم گفته درسته ولی خب اون موقع سنم کمتر بود برام مهم بود این موض ...

امضات چیه؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738

این حرفا درست نیست خودتو درگیرشون نکن عزیز دلم از خدا برات بهترینا رو میخوام خودتم همینو بخواه هیچ گره ای نیست که با وجود خودش حل نشه🤗😘 ...

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
مال اون موقع سنم که درگیر عمل بینی بودم عکسم گزارم جراحی بینی ۳ ولی پاک شده هم الان

من اصلا متوجه نوشته های شما نمیشم. از معنی یک عبارت به فالگیری بعد یک دفعه ای عمل بینی رسیدی؟ یکم منسجم تر سوالت رو بنویس که بشه جواب داد.

2706