2737
2739
عنوان

خانمهایی همدانی بیان تو

482 بازدید | 8 پست
سلام من رحم ندارم و تو همدان زندگی میکنم باید برای بچه دار شدن از رحم جایگزین استفاده کنم
دارم دنبال یک فردی که سنش زیر 35 سال باشه میگردم خواهش میکنم اگه میتونید کمک کنید

رحم جایگزین درست مثل IVF میمونه با این تفاوت که جنین تشکیل شده در ازمایشگاه را داخل رحم زن دیگه ای میزارن این روش هم شرعی و هم قانونیه فقط فرهنگش هنوز جا نیافتاده
سلام اسحاق جون من همدان نیستم ولی یکی از آشناهامون از رحم خواهرش استفاده کرد بعد بیست سال نی نی دارشد انشاله شما هم یکنفر را پیدا میکنی اگه خواهرتون بتونه انجام بده بهتره یا آشنایی کسی من همیشه تاپیکتون را دنبال میکردم و دیدم چقدر اذیت شدی انشاله به حق فاطمه زهرا ایندفه موفق باشی عزیزم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام امیدوار عزیز شما همدان هستی ؟

آیدا و آیلار جون چرا اینجوری فکر میکنی این کار مثل فرزند خواندگی میمونه مثل اینه که شما 9 ماه بچه یک نفر دیگه را نگه داری میکنید
2728
من یک نفر را تو همدان پیدا کردم و انتقال دادیم ولی متاسفانه تو 5 ماهگی شوهر خانمه زنش را کتک زده بود و کیسه اب بچه ام پاره شد و اون تو 5 ماهگی منو تنها گذاشت اون خانم هم تو همدان بود الان دارم دوباره دنبال یه فرد جدید میگردم خواهش میکنم اگه کسی را میشناختی معرفی کن ایمیل بزن ممنونم
دوستهای گلم من به کمکتون احتیاج دارم

اسحاق جان من اون تاپیک رو خوندم باور کن اونقدرررررر برات دعا کردم که حد نداره . نمیدونم تونستی رحم اجاره ای پیدا کنی یا نه اما امیدوارم بحق این روزها خدا یه بچه سالم بهت بده

آرزو کن،گوش های خدا پر است از آرزو،و دست هایش پر از معجزه،شاید بزرگترین آرزوی تو،کوچکترین معجزه ی خدا باشد، خدایا معجزه ات را میخواهم ... 

2740