2737
2739
عنوان

ترشحات زنانه ابکی نشونه چیه؟

71167 بازدید | 47 پست

؟

خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...

سلام عزیزم نشانه ی عفونت قارچ وباکتری ولی حتما برو دکتر معاینه کنه

پریسا.۲۲سالمه4سال متاهل.دوستان مشکلات زیادی تو زندگیم هست.نسبت به سنم خیلی زیاد تحمل کردم بامشکلات زیادی دست وپنجه نرم کردم.برای حل شدن مشکلاتم صلواتی از ته دل بفرستین.سپاس.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ابکی بدون رنگ بدون بو ... طبیعی.. نزدیک پری وتخمک گذاری..

زرد یا سفید کدر وبوداروباخارش ... عفونت.. 

سفید .. بعدازتخمگذاری .. 2-3روز طبیعی

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
2738
با پماد و قرص خوب میشه؟

من خودم ازاین عفونت دارم.

بهم پماد هم دادن قرص هم دادن ولی چون شوهرم بهداشت رو رعایت نکرد خوب نشدم‌.

شمااگه رعایت کنی انشاالله حتما خوب میشی

پریسا.۲۲سالمه4سال متاهل.دوستان مشکلات زیادی تو زندگیم هست.نسبت به سنم خیلی زیاد تحمل کردم بامشکلات زیادی دست وپنجه نرم کردم.برای حل شدن مشکلاتم صلواتی از ته دل بفرستین.سپاس.
من خودم ازاین عفونت دارم. بهم پماد هم دادن قرص هم دادن ولی چون شوهرم بهداشت رو رعایت نکرد خوب نشدم‌ ...

عشمام ترشحاتتون ابکی هس

خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...
ابکی بدون رنگ بدون بو ... طبیعی.. نزدیک پری وتخمک گذاری.. زرد یا سفید کدر وبوداروباخارش ... عفونت.. ...

ترشحاتم یمدته ابکی شده حدود چن ماهه. چسبناک نیست. 

من خودم ازاین عفونت دارم. بهم پماد هم دادن قرص هم دادن ولی چون شوهرم بهداشت رو رعایت نکرد خوب نشدم‌ ...

گفتنش درست نیست.

من انگار بدنم روشو میده بیرون.

پس قارچه😷😷😷😢

مردا چجوری باید رعایت کنند؟

ترشحاتم یمدته ابکی شده حدود چن ماهه. چسبناک نیست. 

طبیعیه ... 

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
عشمام ترشحاتتون ابکی هس

بله آبکی و خیلی شدید

2706