2733
2734
عنوان

کیا کرایو لیپولیز انجام دادن

231 بازدید | 3 پست

من فقط شکم دارم که متاسفانه با ورزش کوچک نشده بنظرتون این روش جواب میده

وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم

وااااای نکن اصلا اثر نداره 

من واسه ران پام رفتم بی اثر و آشغال بود پولم رو ریختم دور. دستگاه های خوبش آمریکاییه و ایران وارد نمیشه این دستگاه هایی هم که کلی ادعا میکنن همشون چینی و بی اثرن. در ضمن اون کسی که اینکارو واست انجام میده منظورم اپراتور دستگاهه باید کاملا بل باشه که کجا بذار دستگاه رو که تاثیر کنه ولی تو ایران افرادی که واقعا دوره دیده باشن تو این زمینه خیلی کمن. 

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر...   

وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااای نکن اصلا اثر نداره  من واسه ران پام رفتم بی اثر و آشغال بود پولم رو ریختم دور. دستگاه ...

عزیزم اصلا این دستگاه برای بیرون ران نیست و جواب نمی دهد برای داخل ران و شکم و پهلو ست 

خواستید به مرکز لاغری ایده ال تو پونک برید مشاوره دستگاه شون رایگانه 

2742