2752
2734
عنوان

چرا شوهرم منو نمیخواد؟ با این همه وجنات

| مشاهده متن کامل بحث + 6487 بازدید | 191 پست
یعنی چون از خود گذشتگی میکنم  این میشه حقم؟

عزيزم مردم نم نم بارون رو دوست دارن ولي از سيل فراري 

محبت زيادي دل رو ميزنه و ميشه وظيفه 

فكر اون اقا نباش 

مصمم تر از خودش رو طلاق گزفتن اصرار كن 

شاد باش به خودت برس 

كاري هم نداشته باش پشيمون ميشه يا نه 

قبل از آنكه بميريد ؛ بميريد
خوبی که از حد بگذرد  نادان خیال بد کند  تقصیر خودته که اینقدر فداکاری کردی ،وقتی اینقدر ب ...

اخه همه همین ک نیستن 

اینطوری  باشه  هیچ کس  نباید خوبی کنه در حق بقیه

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره عزیزم  بابامم همینو میگه ، بارها بهش گفته احمق  دختر  من  نوکرت بوده   ...

کاشکی من میرفتم پرستار میشدم،  بخدا پرستار بودم محل.....  به شوهرم نمیدادم،  یه لحظه یه ثانیه نمیموندم،  کارامو میگزدم میرفتــــــــــــــــم اونور

چون نفهمه عزیزم نفهمه  قدر عافیت کسی داند که به مصیبتی گرفتار آید  یه زن مثل خواهر قدرنش ...

اره     فقط دوست دارم سر عقل بیاد و اونم  مثل من غصه بخوره

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

فدا سرت تجربه بشه برات اگه مجدد اردواج کردی این همه کار واسه خانواده خودتم نکن مرد اینا فکرشم نمیکردن تو جدا شی چون فک نیکردن قراره همیشه باج بدی الانم روشو نداره حرفی بزنه شایدم پای کسی دیگه نمیدونم فقط خوشحالم که تصمیم گرفتی مدلتو عوض کنی 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
فک نمیکنی ک زیادی باج دادی فک نمیکنی که طرف با خودش فک کرده خیلی احتمالا از تو سره این ک تموم شد و ...

اره  خیلی برای زندگی مشترکم تلاش میکردم 

فکز میکردم دارم حفظش میکنم 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2706