2733
2734
عنوان

به چالش کاهش سایز دعوت میشید

817 بازدید | 15 پست

دوستان اگر تو فکر لاغری موضعی هستید یا مبتلا به سلولیت و ترک بعد زایمان بهتره به روشهای مکمل غیر رژیم و ورزش بپردازید البته اگر نمیخواین برید زیر تیغ جراحی 

خیلی از دوستان اینجا از بادی رپ و مانکن استایل نتیجه عالی گرفتن و من به شما صدرا طب رو برای تهیه این مواد پیشنهاد میکنم 

این شرکت انواع ژل بادی رپ رو با کیفیت و قیمت عالی هر جا باشید دستتون میرسونه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم من نمیدونم اطلاعات شما درباره چاقی موضعی چقدر هست ولی سلولیت نتیجه به دام افتادن چربی تو غشاء زیر پوست هست این چربیها سفت میشن و تو رژیم و ورزش وارد چرخه سوخت و ساز نمیشن مثال کسی رو ببینید که رژیم گرفته سی کیلو کم شده ولی هنوز شکم داره 

البته تو وبم مفصل تر به این مطلب پرداختم 

Www.tanasob20.blogfa.com

2740

شما حتی اگر طب سنتی هم مطالعه کنید ابن سینا تو جلد ۷ قانون کتاب زیبایی درباره لاغری موضعی میگه

موضع یا باید سرد و باند پیچی بشه و یا گرم و بسته بشه و این کار با روغن های گیاهی باید باشه

من پیشنهادم رو میدم و چند سال پیش تاپیک تحقیقاتم رو داشتم که وقت نشد ادامه بدم بهرحال من بعد سه بار زایمان و هر بار سیـکیلو چاق و لاغر شدن خیلی خیلی تو این زمینه تحقیق کردم و ایت نتیجه تحقیقات دو روزه نیست حتی باعث شد این مسئله که فقط سه سال تو متون مرجع طب سنتی دنبال سوالاتم باشم 

رڗیم کالری و ورزش بسیار خوبن اما اگر مطالعه کنید میبینید اساتید این موضوع همشون میگن چیزی به عنوان لاغری موضعی نداریم مگه جراحی چربی سوزی فقط عمومیه و ما انتخاب نمیکنیم چقدر از کجا کم شه 

اما متون طب سنتی صراحتا درباره این موضوع نظر دادن و سال هاست تو شرق و قدیم ترها داخل خود کشرمون ازش نتیجه گرفتن 

چیز جدیدی نیست 

برعکس طب مدرن که کاملا تجاری هست طب سنتی خیلی دستورات واقعی تری به پیروانش میده

عزیرانی که دنبال کسب اطلاعات بیشتر هستن 

وبلاگ 

Www.tanasob20.blogfa.com

اطلاعاتی داره 

و شماره 

۰۹۱۲۰۰۶۵۳۰۱

هم ت ل گ ر ام داره که میتونید درباره نخوه مصرف و قیما و انواع محصولات سوال کنید و ج بگیرید 

2706