2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بعدشم اینکه چه رنگی انتخاب کردین؟
من رنگای پر رنگ دوست دارم و تمام خونه رو میخوام رنگ کنم. ولی انتخابای اینچنینی یه کم جسارت میخواد.
برای همین میخوام ببینم کیا تجربه اشو دارن؟
2738
من شوهرم سالن و اشپزخونه رو رنگ زد تقریبا 2 روز با غلطک ما دو رنگ زدیم کرم و صورتی رنگش رو انتخاب می کنی همونجا برات میسازه رنگهای پررنگ گرونترن ما 8 کیلو رنگ گرفتیم تقریبا کیلویی 8 تومان افتاد رنگ پررنگ خونه رو تاریک میکنه ما قبلا خونمون کرم بود روشن بود و یکم بیروح تخت وانیا ترکیب رنگش اینطوری بود خوب بود منم گفتم سالنمونو این رنگی بزنیم
ما سالنمون تقریبا 25 متره اشپزخونه هم فقط سقف و ارک و زدیم رو هم شاید 7-8 متر رنگش هم شادشده هم خونه خیلی تاریک نشده اگه دو تا دیوار روبروی هم رو دو رنگ متضاد بزنی خونه بزرگتردیده میشه اگه دیوار رو راه راه بزنی سقف خونه بلند تر دیده میشه کاغذ دیواری خیلی گرونه چون ما چند ساله تو این خونه ایم و شاید بخواهیم جامون رو تو این یکی دوساله عوض کنیم نمی ارزید کاغذ دیواری کنیم برای اتاق وانیام هم از این استیکرها گرفتیم چسبوندیم قشنگ شده و به صفره تر از کاغذ دیواریه
2706