2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها منم اون هفته دیوارو رنگ کردم با پیکو کالر به نظرم خیلی خوب بود .خودم کلی ذق کردم.فقط شما ها رنگتون رو از کجا خریدین من از فروشگاه عتیق گرفتم . اول 1 کیلو امتحانی گرفتم که اگه خوب شد دوباره برم بگیرم یکم دوره به ما .میخواستم بدونم شعبه دیگه هم دارن؟هرچی سرچ میکنم تو نت پیدا نمیکنم.
بچه ها منم اون هفته دیوارو رنگ کردم با پیکو کالر به نظرم خیلی خوب بود .خودم کلی ذق کردم.فقط شما ها رنگتون رو از کجا خریدین من از فروشگاه عتیق گرفتم . اول 1 کیلو امتحانی گرفتم که اگه خوب شد دوباره برم بگیرم یکم دوره به ما .میخواستم بدونم شعبه دیگه هم دارن؟هرچی سرچ میکنم تو نت پیدا نمیکنم.
2731
2740
سلام. من هم یه دیوار از سالن و یه دیوار از اتاق پسرم رو خودم رنگ کردم. به کمک کسی هم احتیاج پیدا نکردم و بار اولم بود.
از همین فروشگاه عتیق ابزارو تهیه کردم و بعد رنگ رو انتخاب کردم. یه سی دی رایگان اموزشی دادن که من چند بار قبل از رنگ کردن اونو نگاه کردم. موقع شروع هم هیجان داشتم هم استرس که نکنه گند بزنم. اما عالی شد.
من هم برای خونه رنگ گرفتم از فروشگاه پیکو کالر عتیق عالی بود و راحت از اینترنت پیداش کردم www.piccocolor.com واقعا خوب بود برخورد این فروشگاهشون مشاورشون عالی بود به همه پیشنخاد می کنم

از این سایت هم میشه اطلاعات رنگ آمیزی طریقه رنگ آمیزی رو گرفت www.atighco.com راستی اینجا CD آموزشی رنگ هم داره فروشگاه عتیق