2737
2739
عنوان

نتپیدن ضربان قلب جنین در هفته هشتم

2489 بازدید | 42 پست

سلام خانماها آیا کسی بوده که ضربان قلب جنینش درپنجاه وهشت روزه یعنی طبق پریودش بشه هشت هفته ودو روز بره سونپ بگن ضربان نداره برو یک هفته دیگه بیا خواهشا سریع جوابمو بدین اگه براتون پیش آمده که بعد از این مدت رفتین ضربان داشت جنینتون لطفا بیاین و دلگرمی بدین خیلی داغونم جنینم میگن چهارپنج روز ریزتراز سنشه

تالمس دستات تا حس درآغوش کشیدنت چیزی نمونده فرشته ی ناز مامان خدایا شکرررررررررت👶🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من رفتم دکتر به خیال خودم تو هفته 7 بودم اما سونو گفت 5 هفته ای. شاید برای شما هم اینطور باشه. در غیر اینصورت بازم زمان داری.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

بچه ها من گیج شدم سونو اولم رو یازدهم مهر دادم گفتن طبق ساک بارداری و کیسه زرده پنج هفته و شش روزشه که جنین دیده نشده بود همه چی هم نرمال بود،طبق سونو بیست مهر دکتر گفت که بچه شش هفته وسه روزشه که چندروز کوچیکتراز سن بارداریه یک هفته هم هست که لک بینی و لخته قهوه ای سوخته دارم گه گاه هم خونی میشه

تالمس دستات تا حس درآغوش کشیدنت چیزی نمونده فرشته ی ناز مامان خدایا شکرررررررررت👶🙏🙏🙏🙏
2738
من هشت هفته رفتم ضربان نداشت شایدم دکتر شک داشت. گف هفته دهم بیا. خیلی استرس و ناراحتی کشیدم ولی سپر ...

الهی منم مثل شما بشم خدایا کمکم کن

من هشت هفته رفتم ضربان نداشت شایدم دکتر شک داشت. گف هفته دهم بیا. خیلی استرس و ناراحتی کشیدم ولی سپر ...

خونریزی یا لک بینی نداشتین شما

اره عزیزم استرس نده بخودت واسه خودت و نینی سمه

چیا بخورم که جنینم زودتر رشد کنه به نظرتون

2706