2737
2734
عنوان

از دست خواهرم خیلی ناراحتم

1835 بازدید | 19 پست

این موضوع برای خیلی وقته ذهنمو درگیر کرده از من بزرگتره ولی همیشه در کوچکترین چیزی بهم حسادت میکنه ، اخلاقش هم خیلی حساسه کوچکترین حرفی بهش میزنی بهش برمیخوره جدیدا هم هر فرصتی پیدا میکنه بهم بی احترامی میکنه چند وقت پیش اومده با همه سلام علیک میکنه از کنار من رد میشه  خیلی چیزای دیگه هم هست حالا نمیدونم به مامانم بگم یا نه ؟

سه تا صلوات برای شفای تمام بچه های مریض
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
به مادرت كه نگو سعى كن خودت باهاش صحبت كنى 

خیلی صبر کردم  هر سری میگم دفعه بعد خوب میشه ولی انگار نه انگار ، ولی نظر خودم اینه که به مامانم بگم چون خیلی هواشو داره تا کی میخوام بی احترامی رو تحمل کنم

2738

خواهر من کوچیکتر از خودمه خیلی حسودی میکنه

با شوهرم بدرفتاری میکنه بی احترامی میکنه

مامانم هم حمایتش میکنه

منم اصلا هیچی نمیگم و تصمیم دارم قطع ارتباط کنم

عطر تو دارد این هوا ، سر به هواترین منم...

منم با خواهر کوچکترم  روابطمون اصلا حسنه نیست همیشه هرکاری میکنم حسادت میکنه بعد به من میگه حسود مامانم طرفدارشه همیشه چون من عادت ندارم حرفی بزنم ولی اون دروغ زیاد میگه

الهی شکرت دلبندم پسرم پاره تنم صحبت میکنه و دقت و‌تمرکز بالایی داره و کاملا سالم و نرماله الهی شکرت بابت محبت و عشقی که پسرم داره الهی شکرت که پسرم سخنور ه الهی شکرت که پسرم دانا و باهوشه خدايا شکرت که پسرم یه مردم کامله الهی شکرت برای سلامتی پسرم

من باخواهرم قهرم منتظرم زودتر شوهر کنه بره خوتش راحت شم

الهی شکرت دلبندم پسرم پاره تنم صحبت میکنه و دقت و‌تمرکز بالایی داره و کاملا سالم و نرماله الهی شکرت بابت محبت و عشقی که پسرم داره الهی شکرت که پسرم سخنور ه الهی شکرت که پسرم دانا و باهوشه خدايا شکرت که پسرم یه مردم کامله الهی شکرت برای سلامتی پسرم
خواهر من کوچیکتر از خودمه خیلی حسودی میکنه با شوهرم بدرفتاری میکنه بی احترامی میکنه مامانم هم حمای ...

قطع رابطه که نمیشه کرد .خیلی کم باهاش رفت و آمد میکنم ولی خونه مامانم که باید ببینم

نمیدونم بعضی موقع ها میگم منم مثل خودش رفتار کنم  مثلا یکی از کاراش این بود که برای تولد بچه ام گذاشته 2 ساعت بعد اومده همه مهمونا اومدن بعد نه خودشو درست کنه هیچی نشسته رو مبل فقط مراقب پسرش هست یه دقیقه پاشو نذاشت تو آشپزخونه ببینه من چکار دارم

منم دوتا خواهر دارم که هردوتاشون خیلی دلمو شکستن کوچیکه با بی احترامیهاش به شوهرم و بزرگه با حسادتهاش و مسخره کردن بچه ام.فقط رابطه ام رو کمتر کردم.

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
2706