2733
2734
عنوان

بچه 4 ساله دختر عمه ام مرد بچه ها هنگ کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 6129 بازدید | 96 پست
بچه که پاکه خدا میبرتش بهشت
اما بدبخت مریم
بدخت بیچاره میگن داره خودشو میکشههههههههههه
جمعه روز ایرانی اواره و زیر اوار ماندست ....ایرانی روز قدس نداردتا وقتیکه هموطنش آواره ست
انقدر بغض دارم نمیتونم گریه کنم
دارم خفه میشم انقدر پسرش ناز بود که خدا میدونه
جمعه روز ایرانی اواره و زیر اوار ماندست ....ایرانی روز قدس نداردتا وقتیکه هموطنش آواره ست
پسرشو تا حالا که 7 سال داشت نزاشته بود تنهایی بره حموم بنده خدا اون روز دختر خالم خسته بود و پسرش گیر میده که من و ببر حموم مامانش میگه بزار بیدار شم میبرم تا اینکه پسر میاد به مامانش میگه من زودی برم حموم برم بیام این بنده خداهم تو خواب و بیداری میگه باشه 10 دقیقه نشده بود که میره حموم میبینه پسرش جواب نمیده پنجره ی حمومه میشکنه میبینه پسرش افتاده و تا ببرن بیمارستان تموم کرده بود.
2731
فقط ادم می تونه بگه خدا صبر بده ولی مگه این دل اروم می شه . پسر دوست منم 2یک ماه مونده بود به تولد2سالگیش فوت کرد مامان اونم شده به یک روح . دعا کنیم همون برای ارامش دلشون واز خدا بخواهیم بچه ها رو درپناه خودش حفظ کنه . گلبهار جان شما هم سعی کن فکرنکنی بهش زیاد
درونت قلمرویی از آرامش است که می تواند همه نیکبختی هایی که خواهانشان هستی خلق کند (وین دایر)
خدا هم به دختر خاله الی
هم به دختر عمه من صبر بده بچه ها براش دعا کنید
من که اصلا نمیتونم برم
زنگم نمیتونم بزنم
خداوند به همه مادرهای داغ دار صبر بده
خدایااااااااااااااااااااااااااااااااا هیچ مادری اینجوری امتحان نکن
بچه ها ترو خدا مواظب نینی هاتون باشین همه اینها از سهل انگاریه
2706