2733
2734
عنوان

خانمهاى تحصيلكرده ميشه نظر بديد

196 بازدید | 6 پست

سلام دوستاى گلم

من بعد از دوازده سال كه از ديپلمم ميگذره تصميم دارم ادامه تحصيل بدم رشته تحصيليم طراحى لباس و الان  مرددم بين اينكه برم دانشگاه يا مجتمع فني دانشگاه از بعد مارك مدرك تحصيلي و مجتمع فني از بعد تخصصي بودن و اين هم بگم كه به روانشناسي هم گرايش دارم در كل خيلي سر در گمم تو تصميم گيري اگر دانشگاه برم چهارسال زمان و مدرك معتبر و تحصيلكرده محسوب ميشم 

و اگر برم مجتمع فنى تو زمينه رشته خودم يا عكاسي فقط تخصصي اون هنرو ياد گرفتم و زمان كمتري صرف كردم تا رسيدن به هدفم 

اگر شما جاي من بوديد چه تصميمي ميگرفتيد؟

ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است ......... جز احوالم

بستگی به هدفت داره ...میتونی بری دانشگاه روانشناسی بخونی و مجتمع فنی رشته ی خودت و عکاسی و مدرک بگیری..اینجوری به هر دو خواستت رسیدی...من بودم همین کارو میکردم.

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجتمع فنی

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2742

خب رشته شما جوریه که اگر کارت خوب باشه کسی بهت نمیگه مدرکت رو بده تا کارتو بخرم و استخدامت کنم ، از طرفی هم به هر حال دانشگاه رفتن خوبه چیزای بیشتری یاد میگیری . 

من خودم رشتهم معماریه تا لیسانس بیشتر نخوندم فوری رفتم سرکار چون تجربه کاری برام مهم بود حالا شاید دو سه سال دیگه ارشد بخونم اونم نه گرایش معماری-معماری گرایشای دیگشو مثل شهرسازی و اینا  اونم نه واسه مدرکش واسه انکه چیزای جدیدتری یاد بگیرم . 

به نظر من برو مجتمع فنی این زمینه شغلی مهم تخصص هست نه مدرک تو دانشگاه هم خیلی چیز عملی یاد نمیدن که به دردت بخوره پول و عمرت هدر میره من خودم فنی مهندسی بودم اما بچه ام که بزرگتر شه میخوام برم مجتمع فنی عکاسی یاد بگیرم سالها عمرو پولمو تو دانشگاه هدر دارم 

مرا به خاطرت نگه دار...