2737
2734
عنوان

کج بودن گردن نی نیه 2/5 ماهه ؟

4562 بازدید | 17 پست
سلام مامانای گل . نی نیه من 2/5 ماهشه نمی دونم چرا گردنشو صاف نمی کنه . همیشه کجه خیلی هم کجه .گردنش همش رو شونه اشه . نی نی های شما هم اینجوری بودن؟ چقدر طول می کشه صاف بشه؟ خیلی نگرانم . لطفاً راهنمایی کنید . یه سوال دیگه هم داشتم . کسی هست که دکترش گفته باشه ملاجش کوچیکه یا زود بسته شده . میشه در این مورد هم توضیح بدین . نی نیه کسی همچین موردی داشته ؟ اگه اینجوری باشه چی میشه ؟ لطفاً راهنمایی کنید .
خانمی
دختر منم گردنشو ههیشه یه طرف می گرفت منم خیلی نگران بودم ولی دکترش گفت خوب میشه که خدا رو شکر خوب شد ولی راجع به زود بسته شدن ملاج چیزی نمی دونم بهترین کار اینه که از دکترش بخوای راهنمائیت کنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم دکترت چی میگه؟ آرام باش و چند تا دکتر ببرش البته به نظرم گردنش طبیعیه ولی در مورد ملاجش باید دقت بیشتری بکنی به نظرم برو جایی که بصورت تخصصی بررسی بشه اگه تهرانی بگو برات شماره یه کلینیک بزارم
خوب عزیزم بررسی کردن ضرر نداره که در ضمن اگه خدای نکرده زبونم لال چیزی باشه الان چون سنش کمه خیلی راحتتر سریعتر درمان میشه کلینیک ظفر خ گاندی کوچه بیست و یکم دکتر کریمی ببین اینجا دکتر زیاده ولی وقت ویزیت از دکتر کریمی بگیر خیلی دکتر وارد و حاذقیه88677867اینم شمارش امیدوارم بهت کمک کرده باشم
2740

خداااااااااااا😔😔😔😔

چه شبی برام ساختی امشب

❣ دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد..

کاشکی زمان برمیگشت به سال۸۹ کاش اون هواپیما پرواز نمیکرد کاش الان تو توی این دنیا با دخترت وجود داشتی...کاش بودی...کاش سر یه بحث الکی باهم دعوامون میشد دوست فوت شده ی مجازی من!!!

تازه باهات اشنا شدم😔😔😔

روحت شاد

کاش سرنوشتت یه جور دیگه رقم میخورد

اخ خدا

❣ دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد..
البته دکتر خودش میگه رشد سرش طبیعیه ولی چند وقت پیش که به خاطر ویروسی که گرفته بود بستری شد دو تا دک ...

انشالله خودتودخترت وهمسرت تاابددرآرامش باشید 

الهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
البته دکتر خودش میگه رشد سرش طبیعیه ولی چند وقت پیش که به خاطر ویروسی که گرفته بود بستری شد دو تا دک ...

زهرا جان روحت شد اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ایکاش بهمون میگفتی اون دنیا چه شکلیه...

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2706