2737
2739
عنوان

دخالت کردن !

797 بازدید | 13 پست
سلام مشکل من با همسرم اینه که مدام به من میگه تو کارای من دخالت نکن !
آخه یعنی چی ؟ ما زنو شوهریم ...
دخالت کردن یعنی ایشون امروز به من میگه میزارمت خونه ی مامانت و خودم میرم خونه ی مامانم(تا به حال من خیلی مخالف بودم تنهایی بره و تازگی ها برام هضم شده و کلا این سومین باره میخواد تنها بره و دفعات قبل هم همیشه سر ساعتی که قرار بود بیاد نمیومد و اصولا یه دو سه ساعتی دیر می اومد و باز بحثمون میشد!) .. خلاصه اگر من بهش بگم چه ساعتی میای ؟ یعنی من دخالت کردم ...
عادیه به نظرتون ؟؟؟
خوب چرا باهاش نمیرى و میذارى تنهایى بره؟؟؟؟؟؟ اینجورى هر ساعتى که بخواى برمیگردین، ببخشید به نظر من عادى نیست.
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بنظر منم غیر عادیه
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2738