2737
2734

سلام بچه ها .نمی دونم از جریان من خبر دارید یا نه ؟چون چند وقت قبلم یه تاپیک زده بودم .من یکسال بیشتره جدا شدم و دلیل جدایمونم خیانتهای پی در پی اش بود ولی از همون لحظه جدایی شوهر سابقم ول کنم نبود هی دست به سرش می کردمو به حرفاش بی اهمیت بودم تا اینکه از عید خیلی پا پیچم شد کلی آیه و قسم و توبه که من دیگه اصلاح شدم .ولی زیاد بهش اغتماد نداشتم گفتم باشه اگه عوض شدی باید شرطامو قبول کنی 

وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اوه ببین کی اومده؟لیلا جون خوبی؟جات خالی بود تو سایت من تاپیک هایی که در این رابطه میزدی قشنگ یادمه که شوهرت با مسافرش ریخته بود روی هم حیف از تو

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2738

گفتم شرطام اینه .مهریه قبلیم که ۱۲۴تا بود .پنحاه میلیون پول نقد .رفتن به خونه جدید با وسایل جدید .ماهیانه یک‌میلیون خرجی .حق طلاق .تعهد محضری 

اولش می گفت زیاده یا می گفت زمانبره خلاصه آخرش گفت همش قبول فقط حق طلاق رو‌نمی دم .البته قبل از عید مدیر پسرم فهمید که من جدا شدم واسطه شد که آشتیمون بده خیلی تلاش کرد حتی خودش این شرطارو پیشنهاد داد 

گفتم شرطام اینه .مهریه قبلیم که ۱۲۴تا بود .پنحاه میلیون پول نقد .رفتن به خونه جدید با وسایل جدید .ما ...

لیلا جان یادمه شما بعد از جداییت گفتی یک عشق قدیمی برای آشنایی باهات پا پیش گذاشته بود اما شرایطش خوب نبود.

اون آقا رفت از زندگیت؟

2706