2733
2734

براچی یسریا اینقدر خوب دروغ میگن این بچه مدرسع ایه اومده الکی این چرت و پرتا رو گفته .گفت بود تاپیکای قبلشو ببینیم رفتم دیدم همش راجب  درس و پارتنر و اینا بود .حیف وقتی ک گذاشتیم براش.

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب شاید قبلش درس  میخونده ... 

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·
2740

چجوری این تایپک ها رو باور میکنید

طرف اگه راست می‌گفت اصلا همون لحظه تا پلیس نمیومد از اونجا تکون نمی‌خورد و راحت میتونست بچشو ازشون بگیره 

البته من تا 4،5 صفحه خوندم 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
لعنت به آدمای دروغگو من حلال نمیکنم چون یک روز کامل واقعا حالم بد بود 

خودمم . بعد ب سرم زد الان تاپیکای قبلشو ببینم ک گفت در جریان زندگیم باشید  . نگا کردم دیدم زندگیش انچنان بد هم نبست اصلا متاهل نیست اخه . 

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
پربازدید شدنی پولی چیزی میزنن به حسابشون؟!😐

یه نوجوان یا یه کاربر مرد واسش سرگرمی 

که چندین هزار نفر داستان ش رو بخونن و بازیچه شون بده 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

جدی منم برم تاپبک خیانت شوهر نداشتمو بزنم پربازدید شم😕

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·
2706