2737
2739
سلام میخواستم بدونم شماها با این حرف موافقین یا نه ؟کسی هست که این روشو انجام داده باشه و کوچولوش هم الان غذای کمکی رو خوب بخوره؟یا برعکس کسی که این روشو پیش گرفته بوده ولی کوچولوش الان بد غذاست؟ اگر مادری که شیر خودشو میده به نی نیش جواب بده ممنون میشم لطفا بگه شیرش کم بوده یا زیاد؟از تجربه ی شخصیتون هم بگین ممنون میشم .میخوام بدونم کسی هست که ضرر کرده باشه با این تغذیه ی انحصاری با شیر مادر تا 6 ماه؟......مرسی
خواهر من شیر خودش رو میداد و الان بچه اش از بچه من که هم شیر خشک می خورد و هم یک کوچولو شیر منو بهتر غذا می خوره.
من بخاطر اینکه شیر نداشتم فقط تا 6 ماه به زور تونستم به بچم شیر بدم.
بچه من بیشتر مریض میشه، مثلا سرما می خوره
ولی وزنش خوبه نسبت به بچه خواهرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دقیقا تا 6 ماهگی به پسرم شیره خودمو دادم شیرمم هم خوب بود.........خدارو شکر راضیم
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

2742
من از همین روش استفاده کردم. تا 6 ماه فقط و فقط شیر خودمو دادم. شیرم کافی بود و وزن پسرم منطبق با نمودار بود. به همین دلیل دکتر بعد از 6 ماهگی اجازه غذای کمکی رو داد. پسرم همه چیز رو خیلی خوب میخوره. اصلا هم بد غذا نیست. تا 2 سالگی هم شیر خودمو بهش دادم. حتی یک بار شیر خشک و سرلاک هم نخورده. اگر دوباره بچه دار بشم هم همین روش رو پیش میگیرم.
2740
مرسی عسل جان که تجربه خودتو برامون گذاشتی
تجربه شخصی خودم هم مثل عسل جونه ..دخترم تا 6 ماه شیر خودمو خورد البته شیرم خیلی خیلی کم بود با اینکه وزنش هم کم بود دکتر شیر خشک نمیداد میگفت شیر خشک فایده نداره منم کم سن و سال و بی تجربه بودم حرف دکترو گوش کردم بعد از 6 ماهکه غذای کمکی رو شروع کردم نخورد که نخورد الان هم 7 سالشه همونطور نحیف و لاغره
2706