2737
2739
عنوان

سفر به ترکیه یا استانبول؟؟؟

676 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من دو تا دختر ۷ ساله و ۱۱ ماهه دارم قصد سفر به ترکیه داریم ؟ به نظرتون با بچه سخت نیست؟ کدوم شهر بهتره ؟ زیاد قصد خرید ندارم.هزینه سفر کلا چقدر  میشه؟ و اینکه برای تفریحات ابی حتما باید بیکینی پوشید یا مایوهای پوشیده تر هم میشه استفاده کرد؟ ممنون میشم تجربتونو بگید

جهان کوچک من از تو زیباست  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استانبول و ترکیه یکی هستن، یکیش پایتخته یکیش کشورشه

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
2728

خیلی از آژانس ها هستند که مخصوصا توی تبریز که می تونی با تور بری دو هفته پیش یک تبلیغ آمده بود 6 روز 5 شب استانبول هتل 5 ستاره نفری 1100

عالی بود. توی کانالها بگردی قیمت های خوب می تونی پیدا کنی. با بچه هم می تونی بری و خوش بگذرونی ، مجبور نیستی بیکیینی بپوشی ، هر کس هر جور که راحته لباس می پوشه.

استانبول و ترکیه یه جا

نه سخت نیس 

آنتالیا ارزونه 

کوش آداسی گرونه یکم نسبت به استاتبول و آنتالیا😐

نه مایو اسلامی بخر همه جاش پوشیده اس بعدشم لازم نیس حتما مایو بپوسی باتاب و سلوارکم میشه

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
2738

عزیزم من نرفتم و اطلاعی ندارم

شرمنده که نمیتونم کمکت کنم

ولی از شنیده هام میتونم نظر بدم😅

اگه برای تفریح و افتاب لب ساحل اینا میخوای بری همون انتالیا بهتره

ولی برای خرید استانبول بهتره

خدایی فکرشو نمیکردم اینهمه ادم به اشتباه استانبول رو پایتخت ترکیه بدونن 😓😅

آدما با بعضى حرفا ، با بعضى رفتارا سردت میکنن! بى حست میکنن ، دهنتو میبندن... بعد میگن نیستى! ساکتى! سرد شدى! حرف نمیزنى! مثل قبل نیستی.. ...
2706