2733
2739
عنوان

باید آمنیوسنتز کنم نگرانم

502 بازدید | 22 پست

سلام

13 هفته باردار هستم هفته پیش نسل امید غربالگری دادم سونو خوب بود و مشکلی نداشت ولی آزمایش خون زده ریسک بالا حالا باید آمنیوسنتز کنم خیلی نگرانم

کسی نسل امید رفته و ریسک بالا زده باشه ولی بچش سالم باشه 

توروخدا جواب بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم نسل امید رفتم،غربالگری اولم خوب بود،به خاطر سونوی آنومالی توی ۱۹ هفته گفتن آمینو انجام بده،آمینو شدم اصلاااااااا ترس نداره درد هم نداره،دردش اندازه آمپول معمولیه،الانم خیالم راحته که بچم ۱۰۰ درصد مشکل کروموزومی نداره،چون حتی اگر آزمایشاها هم خوب باشن باز احتمالش هست که بچه مشکل کروموزومی داشته باشه،ولی با آمینو دیگه ۱۰۰ درصد خیالت از بابت مشکل کروموزومی راحت میشه.من الان توی ۲۴ هفته هستم،مونده تا دنیا بیاد.ولی خیلی نگرانی کشیدم سر هیچی

2740

نميشه جاي امينو سل فري انجام بدي؟

دكتر پيري هم آمينو انجام ميده و كارش خيلي خوبه

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
درسته که می گن سنت یکم بالا باشه نسل امید همه رو می فرسته آمنیو؟ آخه می گن اون آزمایش هم یکم خطا دا ...

بله عزیزم . سن مهمترین فاکتور تو غربالگری هست و سنین بالا رو می فرستن برای آمینو

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2706