2733
2739
عنوان

کیا آمینوسنتز کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 69 پست
بله زنداداش من چندسال پیش برادرم رفت راهنمایی بگیرن، وقت گرفته بودن برای آمنیو، بعد خودبهدلشت گفت م ...

خیلی ممنون از راهنماییت بهداشت خیلی نزدیکمه میرم میپرسم حتما

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
امانگران نباش یکی ازخانم های مسجدماهم حدود۲۰تومن بیشترهزینه کرده، آخرسرهم گفتن سالم چون سنش بالا ر ...

من ۳۴

همسرم ۳۶

بچه دوممونه

وزنمم زیاده ظاهرا اینم رو نتیجه تست تاثیر داره

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۴ اسفند پارسال انجام دادم رو همین بارداریم ۱تومن دکتر ژنتیک تو مطب گرفت ۵ هم آزمایشگاه ما در خواست جواب فوری کردیم ۲/۵ دیگه گرفتن 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
خیلی ممنون از راهنماییت بهداشت خیلی نزدیکمه میرم میپرسم حتما

خواهش میکنم نگران نباشید

چندوقتتون؟ 

منم باردارم۱۷هفته هستم، اماهنوزاسترس دارم، هرروز یک چیزی

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2731
من ۳۴ همسرم ۳۶ بچه دوممونه وزنمم زیاده ظاهرا اینم رو نتیجه تست تاثیر داره

ریسکت چنده گلم؟ برای من سندوم دان ۱ به ۴۶ بود اما خدا رو شکر سالم بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ۳۴ همسرم ۳۶ بچه دوممونه وزنمم زیاده ظاهرا اینم رو نتیجه تست تاثیر داره

فامیل هستید؟

منم ۳۶سالم، همسرم ۴۳

یک سقط هم داشتم

امانگران نباش، مطمئن باش چیزی نیست

احتمالا قندنداری؟

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
من ۱۴ اسفند پارسال انجام دادم رو همین بارداریم ۱تومن دکتر ژنتیک تو مطب گرفت ۵ هم آزمایشگاه ما در خوا ...

شما کجا انجام دادی؟

خواهش میکنم نگران نباشید چندوقتتون؟  منم باردارم۱۷هفته هستم، اماهنوزاسترس دارم، هرروز یک چیزی

۱۳ هفته ام الآن

دقیقا هر روز یه یه چیزی درمیارن

2740
ریسکت چنده گلم؟ برای من سندوم دان ۱ به ۴۶ بود اما خدا رو شکر سالم بود

برا من زده ۱ به ۹۵

خدا رو شکر که سالم بود ان شاءالله برا همه سالم باشه

دوستم خودش دکتره میگفت اینا کیت های ارزون استفاده میکنن به خاطر همین جوابها خیلی خطا داره

برا خواهر خودشم ریسک بالا زده بودن ولی خدا رو شکر بچه سالم بود

فامیل هستید؟ منم ۳۶سالم، همسرم ۴۳ یک سقط هم داشتم امانگران نباش، مطمئن باش چیزی نیست احتمالا قند ...

نه ما فامیل نیستیم

چرا دیابت بارداری دارم

سر بچه اولم هم داشتم

البته خفیفه دارو نمیخورم

من مازندرانم ساری

آهان

من تهرانم

ان شاءالله که نینیت سالم و راحت به دنیا بیاد

برا من زده ۱ به ۹۵ خدا رو شکر که سالم بود ان شاءالله برا همه سالم باشه دوستم خودش دکتره میگفت اینا ...

ممنونم گلم اصلا نگران نباش الان اکثرا ریسک دارن اما به لطف خدا بچه هاشون سالمه من کم خونی شدید دارم خونم خیلی رقیقه سنم ۳۲ اینها باعث شد ریسک بخوره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706