2733
2734
عنوان

یک نکته درباره معلمی

147 بازدید | 14 پست

کسایی که معلمیرو خیلی دوست دارند، علاوه بر اینکه شاید عاشق رشتشون باشند یک مقدار شخصیت نمایشی هم دارند که دوست دارند در مرکز توجه باشند، همه نگاهها سمتشون باشه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

این نکته رو تنهایی کشف کردی؟ چی باعث شده به این نتیجه برسی؟ مثلا تموم نگاه ها سمتشون باشه چی میشه؟ ...

با شخصیت نمایشی آشنا نیستید. همه معلمها اینطوری نیستند ولی کسایی که خیلی میگن عاشق تدریسیم شاید اینطوری باشند.

2731

خب که چی؟

تو‌ همین سایت یه کاربر هست دانشجوی پزشکیه. به حددددی ازخودمتشکره که خدا بدونه. مداااام از تحصیلاتش میبافه. نصف حرفاشم قابل باور نیست.

شخصیت نمایشی فقط تو معلما نیست. 

خب که چی؟ تو‌ همین سایت یه کاربر هست دانشجوی پزشکیه. به حددددی ازخودمتشکره که خدا بدونه. مداااام از ...

بله درسته تو همه اقشار هست، ولی بچه زیر دست شخصیت نمایشی خیلی اذیت میشه. مواظب باشید بد نیست.

میشه بیشتر توضیح بدی؟ شخصیت نمایشی چطور رفتارهایی از خودش نشون میده؟

شخصیت نمایشی دنبال نشون دادن خودشه به هر طریقی، از صبح تا شب اصل ذهنش دنبال نشون دادنه، این هدفش رو میتونه زیر پوشش نمایش، تدریس، دعوا...یا حتی گدایی کردن پنهان کنه. چون خریدار نگاه و توجه هستند، هر کاری انجام میدن هدفشون خرید نگاه هست خوراک روحشونه. اغلبم ادمهای باهوشی هستند که شاید خودشونم ندونند رفتارشون به خاطر شخصیت نمایشیشونه. ادم دارای شخصیت نمایشی باعث میشه هیچ تحولی به مقصد نرسه و آسیبهای روحی زیادی به اطرافیان میزنه. من فکر میکنم هر شخصیت نمایشی در طول زندگیش دست کم زندگی بیست نفر رو نابود میکنه. باید این شخصیت شناسایی و کنترل بشه. البته من روانشناس نیستم و اینارو تجربی فهمیدم.

شخصیت نمایشی دنبال نشون دادن خودشه به هر طریقی، از صبح تا شب اصل ذهنش دنبال نشون دادنه، این هدفش رو ...

حدس می زدم که اینطوری باشه.

بعد چطوری یه بچه رو از آ سیب همچین کسی می تونی دور نگه داری؟

مثلا یه معلم ممکنه تو کلاس به بچه ها چه حرف هایی بزنه؟

حدس می زدم که اینطوری باشه. بعد چطوری یه بچه رو از آ سیب همچین کسی می تونی دور نگه داری؟ مثلا یه م ...

اینجور ادما چون هدفشون گرفتن توجه هست بچه رو به کار میگیرند بچه ناخوداگاه بدون اینکه بفهمه درگیرشون میشه. برای فهمیدنم اگه دیدین کسی خیلی حرفای قشنگ میزنه و خیلی چشمتون رو گرفته و تحت تاثیرش قرار گرفتید یک چک کنید نمایشی نباشه. نگید سریع چه ادم خوبی. بررسی کنید. ادمای عادی که مشغولتون نمی کنند بهترند. کلا معلم فقط باید درسشو بده بره، هیجانی نباشه و رو مخ بچه کار نکنه.