2737
2734
عنوان

معیار صد درصد دخترا برای ازدواج اینه کسی میگه نه دروغ میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1755 بازدید | 136 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرف جالبی بود 

برادرم دقیقا حرف شمارو میزد میگف خانم ها چجوروقتی محبت بهشون کم میشه حس ناامنی میکنن؟میگف ماهم هروقت اقتدار و مرد بودنمون زیر سوال بره همچین حسی داریم 

شاید اون زن فکر کنه همسرش خیلیی خوشحال میشه اگه ازش هیچی نخواد و همش دست تو جیب خودش باشه درحالی که برعکسه

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
شما چ ویژگی ها رو دارید ک اینا رو میخوان....

چرا مردایی که غالبا از نظر زیبایی بسیار ضعیفن سراغ خانم با ملاک های زیبایی ایده ال میگردن؟؟!مثلا خودشون شکمشوناندازه نزول خوراست ولی از یذره چربی بدن خانم ایراد میگیرن؟؟؟.

یااینکه وقتی از خودشون خونه ندارن انتظار جهیزیهو بعدها  سیسمونی از طرف مقابل دارن؟؟؟ 

چرا به خانواده خودشون راخت اجازه دخالت میدن انتظار دارن همسرشون با همهههه بدیهای خانواده شون بسازه ولی خودشون تخمل هیچ رفتاری رو از سمت خانواده زنشون ندارن؟؟؟

2731
برادرم دقیقا حرف شمارو میزد میگف خانم ها چجوروقتی محبت بهشون کم میشه حس ناامنی میکنن؟میگف ماهم هروقت ...

اینکه ازش بخوای و نتونه فراهم کنه چی ؟؟ 

اون حس شرمندگی ، آسیبش بیشتر نیست ؟

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
اینکه ازش بخوای و نتونه فراهم کنه چی ؟؟  اون حس شرمندگی ، آسیبش بیشتر نیست ؟

برای همین که شرمنده نشه تلاش میکنه 

اکثر مردا بخاطر زن و بچه اشون تلاش میکنن کار میکنن بعد ببینن زنشون نیازی نداره حس میکنم وطیفشون زیرسوال رفته 

بعدشم اینا همه سیاسته باید بلد بود و تعادل داشت نه اینکه حالا زنه توقعش به فلک بکشه هی درخواست کنه 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
چرا مردایی که غالبا از نظر زیبایی بسیار ضعیفن سراغ خانم با ملاک های زیبایی ایده ال میگردن؟؟!مثلا خود ...

سعی کنید تو زندگی شخصی رو انتخاب کنید ک تصمیم هایی ک میگیره براساس منطق باشه، باید هر کی در سطح خودش رو توقع داشته باشه

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
2740
شما چ ویژگی ها رو دارید ک اینا رو میخوان....

همین که یه مردی و تونی نی سایتی گویای خیلی چیزهاست آدم پدر و داداش خودش و میبینه بعد شما هارو ....

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
چندسالته عزیزم

۲۰

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
2706