2733
2739

چند سال باهم باشن همو دوست داشته باشن پسره اونجا درس خونده باشه یه کار خوب داشته باشه حقوقش خوب باشه مهربون خوش اخلاق باشه ظاهری هم خیلی خوب باشه به شما قول بده دخترتون خوشبخت میکنه دختر خودتونم اونجا ادامه تحصیل بده کار کنه پسره رو چند سال بشناسید و اینکه هر سه ماه دخترتون برگرده مثلا دو هفته بمونه  قبول می‌کنید؟

گزارش بزنید تا من تعلیق بشم لطفا

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡

اگه خودش موافق باشه 

آره چرا که نه

هنرجوی طراحی لباس💜عاشق،کتاب،موسیقی،ورزش،فیلم و دورهمی🫂❤خیابان بهار،کوچه خرداد،پلاک۹🌱💚‌ ﮼ٺو قشنگ ٺرین قسمٺ سࢪنوشتمے🤍🫀.'️ میشه یه صلوات برای آرامشم بفرستی🥺💖؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

این ویژگی هایی ک گفتید ویژگی های خوبیه 

اینکه خارج زندگی میکنه تو نگاه اول تو چشمه ولی چیز خاصی هم نیست که بگیم چون خارجه قبول میتونید ازدواج کنید

ولی پدر و مادر یا دختر میتونن دور از هم زندگی کنن؟؟ اگه خیلی بهم وابسته نباشن یه چیز 

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
2706