2733
2734

خوابیده بودم اما بیدار نمی شدم 

و دقیقا همون حالتی داشتم که میگند عذاب قبر یعنی روح به خودش فشار میاره وارد جسم بشه اما نمی تونه عذاب می کشه، دقیقاا به اون حالت رسیده بودم 

واقعا نمی دونم مرده بودم، بیهوش شده بودم یا خواب بود 

تو اون حالت به جنون رسیده بودم و تقلا می کردم که بیدار بشم 

یک نغر هم سیاه‌پوش شبیه همزاد آبجیم کنار تختم نشسته بود و باهام حرف می زد ... 

نمی دونم علتش اون سیاه‌پوش بود یا چیز دیگه 

چندبار برام این حالت پیش اومده بود یک کم بیدار می شدم اما این بار خیلی شدید بود و امان یک کم بیدار شدن... 

نمی دونم دلیل علمی داره، ماورایی داره یا هر دو باشه... 

اگر دلیل ماورایی باشه شنیدم کار جادوگر و طلسم نویس هست (البته شنیدم و اگر واقعی نباشه نمی خوام به خرافات دامن بزنم ) 

که اگر این مورد باشه خدا، توی قرآن بهشون وعده عذاب جهنم جاودان داده، از این لحاظ خیالم راحت هست که تاوان آخرتی دارند 

یک جا گفته بودند اگر توبه کنند خدا می بخشه، اما مگه میشه حق الناس بکنند و زندگی رو به آتش بکشند و خدا ببخشه؟! 

اگر باور نمی کنید آیه 79 تا 80 بقره رو بخونید 

آیه 102 بقره هم در مورد خریداران طلسم نوشته 

البته این ها اگر به قرآن و خدا اعتقاد داشته باشند!!! 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

بذارید داستانم رو یک کم فان کنم تا اعصاب خردی و ترس خارج بشه 😅

آقا وقتی بیدار شدم، به خودم گفتم تو که یک بار تجربه مرگ موقت رو داشتی دیگه ترس از مرگ نداشتی این کولی بازی هات واسه چی بود 🤣🤣

عزرائیل هم نمیومد دنبالم لااقل کنده بشم برم 😂

مرگ چیه بابا بختک بوده افتاده روت نشده تکون بخوری.اگ خیلی تکرار شد و سایه و... دیدی پس مشکل طلسم داری باید بری باطل کنی

حواست باشه نوزادتان بدنیا بیاد خطرناک تره

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم نمی‌خوام بحث کنم باهات ها اما چرا همیشه تو سایت مطالب ترسناک میذاری؟! چندباری دیدم تو تاپیک بق ...

تاپیک به جز این یکی فکر کنم یک بار گذاشتم 

که فقط گفته بودم طلسم هست و چطور باطل میشه. و خواستم بگم اون موجودات چه قدرتی دارند تا قدرت شون شناخته بشه و مردم دیگه ازشون نترسند و بدونند چطور باهاشون مقابله کنند 

و در رابطه با کامنت ها هم عذرخواهی می کنم 🌹 

هدفم چیز بدی نیست ❤️

مرگ چیه بابا بختک بوده افتاده روت نشده تکون بخوری.اگ خیلی تکرار شد و سایه و... دیدی پس مشکل طلسم دار ...

حقیقتش برای باز شدن گره های دیگران، میام برای دیگران باطل می کنم بعد خودم دچار مشکل میشم 😅

یک بار هم اومدم طلسم یک نغر رو باطل کردم شب دوباره همین اتفاق برام افتاد 

بعد عزیزم متوجه حرف آخرتون نشدم ‌؟ 🌹

فلج خواب یا همون بختک بوده،جو نده 

سپاس از راهنمایی تون 

اما بزرگوار زیباتر هم می تونید راهنمایی کنید 🌹

2740
حقیقتش برای باز شدن گره های دیگران، میام برای دیگران باطل می کنم بعد خودم دچار مشکل میشم 😅 یک ب ...

فک کردم بار داری 

خب ازاین کارا نکن گردن خودتو میگیره

انصراف نامه بخون

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
گلی حتما فلج خواب شدی برای منم اتفاق افتاده  تو گوگل درموردش سرچ کن تا نترسی

سپاس از راهنمایی تون بزرگوار 🌹❤️ 

فک کردم بار داری  خب ازاین کارا نکن گردن خودتو میگیره انصراف نامه بخون

چشم عزیزم حتما 😍

سپاس از راهنمایی تون 🌹💕 

منم چندین بار برام پیش اومده مشکل ماورایی هم ندارم .بیشتر وقتایی که استرسم بیشتره یا تگران بودم خواب نبودم این حالت شدم 

تازه منظره جلو اتاقم هم جلو چشممه و نمیدونم خوابم یا بیدار .ولی درهرصورت یه حالت خوابه 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
منم چندین بار برام پیش اومده مشکل ماورایی هم ندارم .بیشتر وقتایی که استرسم بیشتره یا تگران بودم خواب ...

سپاس از راهنمایی تون بزرگوار 🌹 

2706