2737
2739
عنوان

دو روزه دعوا می کنم و گریه

737 بازدید | 13 پست

11 هفته باردار هستم دو روز پیش با شوهرم دعوام شد منم از اول بارداری خیلی عصبی شدم 

دو روزه همش سرش داد می زنم و گریه می کنم چیکار کنم

یعنی چه تاثیری رو بچم می زاره امروز همش بابت این خیلی ناراحتم که چه تاثیری روی این گذاشته

کسی تجربه مشابهی داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم برو پياده روي از خونه خارج شو بذار حال روحيت بهتر بشه يه ليوان بهارنارنج بخور تا اروم بشي عزيزم اين استرس عصبانيت اول از همه براي خودت بده سعي كن خودتو كنترل كني  

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2742

منم انگار به شوهرم ویار گرفته باشم چپ و راست میره بهش گیر میدم و غر میزنم دست خودمم نیست.باید اروم باشیم دیگه عصبانیت رو بچه هم تاثیر میزاره

منم و دوتا جوجه رنگی و بابا قوقولی  

خودتو کنترل کن عزیزم..هم روی بچه تآثیر بد میذاره..هم رابطت رو با همسرت خراب میکنی..از این دورانت لذت ببر 

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2738

منم دوسه هفته پیش خیلی عصبی شده بودم ولی با خودم تصمیم گرفتم سخت نگیرم و آروم باشم اینجوری هم برا خودمون بهتره هم برا نی نی

آروم باش عزیزم

شوهرتم به خودت بدبین نکن بذار بتونه کنارت باشه و بهت برسه

خدا با منه. پس همه چی خوب پیش میره😊

بچت عصبی میشه....عمه من روز و شبش دعوا و جنجال باشوهرش بود و بسیار حرص میخورد و کتک و استرسی الان یه بچه عصبی داره که با هیچکس حتی همسنای خودش نمیتونه بازی کنه همرو میزنه گاز میگیره جیغ میزنه...عصبی میشه و مثل آدن بزرگا فحشایی ک از دورو برش شنیده رو با دادو فریاد ب اینو اون میگه...وقتی میبینه بچه ای رو کسی باهاش بازی میکنه میره بچرو میزنه میسوزونه و گاز میگیره کل فامیل ازش بیزارن...بیچاره عمم خیلی مظلومو آرومه اما بچش اینطوری عصبیه زود جوشه...عمم میگه همش بخاطر حرصاییه ک تو بارداری میخوردم 

منمچشمام قبلنا سگ داشت👀 ولی الان رفته تو اخلاقم😐

می خوام تمومش کنم ولی نمی تونم همش گریه می کنم هر کاری می کنم تموم نمی شه

از وقتی باردار شدم شدیدا عصبی و زودرنج و حساس شدم

اگه تکرار نشه ایشاله یعنی یکی دو بار دعوا و گریه طولانی بازم رو بچه انقدر تاثیر می زاره